Sorum var Uykusuzluk çözüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bergen tarafından oluşturulan Uykusuzluk çözüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,623 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykusuzluk çözüm
Konbuyu başlatan Bergen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben bı haftadir uyuyamıyorum gece sık sık kalkıyorum fena ter içinde 37 +5 şu an hala aynı kilom da yok ama uykum bozukdumuda bidaha yaramıyor um napcam bilmiyorum gözlerim ağrıyor
Dur ben de yerimi alıyım şuralarda. Geceleri asla uyuyamıyorum gün içinde uykusuzluktan ölüyorum resmen. Çok fena ya böyle.

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben bı haftadir uyuyamıyorum gece sık sık kalkıyorum fena ter içinde 37 +5 şu an hala aynı kilom da yok ama uykum bozukdumuda bidaha yaramıyor um napcam bilmiyorum gözlerim ağrıyor
30. Haftadan beri oyleyim canim 35 olduk hala ayni sukur sen 37 olmussun az kalmis dayan daha erken baslayanlar var Allah yardimcimiz olsun yapcak bisey yok

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doğum yaklaşıyor ya ondandır
Cnn 28 haftalık olduk sersem gibi geziyorum evin içinde uyudugum uyandigim belirsiz oldu ya mide bulantısı bas dönmesi istahsizlikda başladı tatlım bunların hepsi gebelikten mi acep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem havalar ısındı hem 30 hafta sonrası ateş basması ve uykusuzluk olması normal kuzum. Maalesef elimizden birşey gelmiyor doğuma kadar devam 😁
Doğuma kadar bu şekilde mi olacak yani cnm yandım o zmn balim ya daha 28 haftaligiz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Cnn 28 haftalık olduk sersem gibi geziyorum evin içinde uyudugum uyandigim belirsiz oldu ya mide bulantısı bas dönmesi istahsizlikda başladı tatlım bunların hepsi gebelikten mi acep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğuma kadar bu şekilde mi olacak yani cnm yandım o zmn balim ya daha 28 haftaligiz
Maalesef çiçeğim 🥺 şahsen bende hem zombi hemde koca bi ter kovası gibi geziyorum evde😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar