Sorum var Uykusuzluk çözüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bergen tarafından oluşturulan Uykusuzluk çözüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,628 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykusuzluk çözüm
Konbuyu başlatan Bergen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cnn 28 haftalık olduk sersem gibi geziyorum evin içinde uyudugum uyandigim belirsiz oldu ya mide bulantısı bas dönmesi istahsizlikda başladı tatlım bunların hepsi gebelikten mi acep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğuma kadar bu şekilde mi olacak yani cnm yandım o zmn balim ya daha 28 haftaligiz
Doğuma kadar sabretcez kuzum ne yapalım anne olmak kolay deil 😁

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla ya nefes almakta bile zorluk çekiyorum artk ve ayakta zor duruyorum sikintidanda patliyorum resmen
Ben artık buzdolabında yaşamayı falanda düşündüm 😂 evde bütün pencereler açık, ayaklarım duvarın soğuğunda tam uykuya dalacakken benim oğlan coşuyor ondan sonra gelsin tekmeler yumruklar 😂

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Camları açsak ceyran oluyor kapatsak ter de kalıyoruz valla bizim memleket şükür çok sıcak olmuyor azda olsa rahat nefes alıyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğrudur kuzum her gebelik bir olmuyor bende ilk gebeliğimde hiç yaşamadığım şeyleri ikinci gebeliğim de yaşıyorum
Valla cnm ya cok da zor geçtiği için herşeye tedirgin oluyorum acilden gelemiyoruz sürekli valla cnm

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar