Uykusuzluk ve ağrılar 🌹😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Uykusuzluk ve ağrılar 🌹😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,478 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykusuzluk ve ağrılar 🌹😟
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MihribanEbrarin_Annesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim büyük oglan kaynanam daha çok ilgilendi şimdi ben arja arkaya dogum yapdıgım için büyüye o bakdı yemin ederim deli gibi büyüyor karnıma vuruyor başıma şişe fırlatdı o günlerde evi dagıtıyor bagırıyor bardak tabak kalmamış kırıyor telefonumu kıridi Bu da 2ci telefonum bunuda koruyucusu falan hepsini kırmış. Napsam bilemiyom ya bi şey de diyemiyom kaynanam bagırıyor üstüne. Hep beni üzüyor. Yardım edin lütfen napıyım
Canım çok şımarık yetiştirmiş demek kaynanan onu. Kaynanandan uzaklaştırıp yalnız bakabilirsen düzene sokarsın anca başka türlü çok zor

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende sıfır uykuyla duruyorum ve artık başıma yüz kemiklerine vurdu ağrısı dayanamıyorum parol içtim en son. Ne yapicam ben daha 35. Haftadayim :(

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende sıfır uykuyla duruyorum ve artık başıma yüz kemiklerine vurdu ağrısı dayanamıyorum parol içtim en son. Ne yapicam ben daha 35. Haftadayim :(
Uykusuzluk mahvediyor insanı canım ya bide son haftalarda artıyor bütün sıkıntılar karanlık sessiz bi odada uyumaya çalış bitki çayı vs de içilmiyor gebelikte yapacak pek bişey yok az kalmış doğumuna az daha sabret artık sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Uykusuzluk mahvediyor insanı canım ya bide son haftalarda artıyor bütün sıkıntılar karanlık sessiz bi odada uyumaya çalış bitki çayı vs de içilmiyor gebelikte yapacak pek bişey yok az kalmış doğumuna az daha sabret artık sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
İnşallah canım gebeliğin son dönemi en zoruymus Allah hepimize yardım etsin

Tüm sayfalar yüklendi.