Uykusuzluk ☹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan Uykusuzluk ☹ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,085 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykusuzluk ☹
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler bebesi doğmadan hamişken benim gibi uykusuzluk çeken var mı 24 üncü haftadayım yatma vakti geldi mi hem bebeğim tekmelemeye başlıyor hemde içimde bir sıkıntı oluyor yatağa girince moralim bozuluyor sebepsiz yere uyuyamıyorum acaba hamilelik depresyonu gibi bişey mi bu benim gibi uykusuzluk çeken var mı

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler bebesi doğmadan hamişken benim gibi uykusuzluk çeken var mı 24 üncü haftadayım yatma vakti geldi mi hem bebeğim tekmelemeye başlıyor hemde içimde bir sıkıntı oluyor yatağa girince moralim bozuluyor sebepsiz yere uyuyamıyorum acaba hamilelik depresyonu gibi bişey mi bu benim gibi uykusuzluk çeken var mı
Şuan bende aynıyım saat birden beri ayaktayım dermanım kalmadı ama uykuda yok valla yoruldum 33 haftalık ama benim

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Şuan bende aynıyım saat birden beri ayaktayım dermanım kalmadı ama uykuda yok valla yoruldum 33 haftalık ama benim
Allah yardımcımız olsun neyseki 33 e gelmişsiniz inşallah hayırlısıyla kolay bir doğum olur bende iki de yattım şimdi de kalktım yine gün içinde de uyuyamıyorum kafam kazan gibi geziyorum günlük bazen 3 yada 4 saat uyuduğum da oluyor inşallah bu durum bebeklere sirayet etmez bu halimi görenler sen böylesin bebek de doğunca öyle olacak diyorlar

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Bebek doğuncada uyuyamıyorsun 1 aylık olduk 4-5 saat anca uyuyabiliyorum o da yarım saatte bir uyanıyoruz 🤦‍♀️😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Son trimester da vücudun kendini doğuma hazırlamaya başlıyor mesela bebeğin 2 3 saatte bir acıkıp emzireceğin için gecede 4 5 kere uyandırıcak seni hiç birşey yokken ortada uykuya geçmede zorluk yaşamamanın sebebi de muhtemelen kafan dolu yatıyosun yatağa nefes egzersizi yap yatağa yat belli bi pozisyonda önce kendiini bütün ağırlığıbı yatağa bırak 4 snye sayarken nefes al 3 snye içinde tut 7 saniye sayarak geri ver nefesi nabzın düşecektir nabız aiağıya indikçe uyluya meyil eder bedenimiz 😂kandır yani😂

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim canım 37 haftam ve iki yaşında kızımda var oda gece uyanıyor iki üç kere uyuyamıyorum tam uykuya dalacakkrn kız uyanıyor berbat haldetim toplasan üç dört saatlik uyku var bende

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim canım 37 haftam ve iki yaşında kızımda var oda gece uyanıyor iki üç kere uyuyamıyorum tam uykuya dalacakkrn kız uyanıyor berbat haldetim toplasan üç dört saatlik uyku var bende
Hamilelikten dolayı birde küçük çocuğunuz varmış benim işk olacak inşallah ikinci çocuk için şimdiden düşünmeye başladım biri küçükken hamile olmak zor geekten Allah kolaylık versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son trimester da vücudun kendini doğuma hazırlamaya başlıyor mesela bebeğin 2 3 saatte bir acıkıp emzireceğin için gecede 4 5 kere uyandırıcak seni hiç birşey yokken ortada uykuya geçmede zorluk yaşamamanın sebebi de muhtemelen kafan dolu yatıyosun yatağa nefes egzersizi yap yatağa yat belli bi pozisyonda önce kendiini bütün ağırlığıbı yatağa bırak 4 snye sayarken nefes al 3 snye içinde tut 7 saniye sayarak geri ver nefesi nabzın düşecektir nabız aiağıya indikçe uyluya meyil eder bedenimiz 😂kandır yani😂
Bu gece bi deneyeyim teşekkürler ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek doğuncada uyuyamıyorsun 1 aylık olduk 4-5 saat anca uyuyabiliyorum o da yarım saatte bir uyanıyoruz 🤦‍♀️😂
Bebe olmadan iyice uyusak iyiydi şimdiden başlaması kötü oşdu uykusuzluğun ☺

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
ben cok uyurdum bu 2 yada3 haftadir uyuyamiyorum gece bile sabah 7 den gece 1 kadar gidip geliyorum uzaniyorum belki uyurum diye uyuyamiyorum gece uyusam bile sanciyla ağriyla uyaniyorum gözumden uyku geliyo ama uyuyamiyorum şimdide böyle kolumu kaldiracak halim yok ama uyuyamiyom

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bende oğlumda sürekli uyuklardim şimdi kizimda hiç uyumuyorum erkenden de kalkıyorum her yerimde agri da yo 23. Haftadayiz bakalım ne olacak halimiz genelde çok hickiriyor minnosum nefes çalışması yapmaya başladılar tabi

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsun neyseki 33 e gelmişsiniz inşallah hayırlısıyla kolay bir doğum olur bende iki de yattım şimdi de kalktım yine gün içinde de uyuyamıyorum kafam kazan gibi geziyorum günlük bazen 3 yada 4 saat uyuduğum da oluyor inşallah bu durum bebeklere sirayet etmez bu halimi görenler sen böylesin bebek de doğunca öyle olacak diyorlar
Alakası yok takma sen kafana hayırlısı ile alalım kucağımıza zaten uykusuz kalacaz onlar doğunca 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar