Sorum var Uykuuu

• Konbuyu başlatan Azraa
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azraa tarafından oluşturulan Uykuuu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 541 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uykuuu
Konbuyu başlatan Azraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam nasılsınız doğum yapan anneler size sesleniyorum 19 yaşındayım 10 aylik kızım var lütfen bana yardımcı olun bu kızı gece uykusuna nasıl geçirebilirim 11- 12 - 1 gibi uyuyor ve sürekli meme istiyor nasıl egitirim siz neler yapıyorsunuz
Uyku rutini belirle uyku evresine geçmeden önce belirli şeyleri aynı sırayla yapın mesela pijamaları giydirmek bezini değiştirmek saçını taramak gibi rutini sen belirlersin.
Gündüz uykularında karanlık değil ama gece uykusunda mutlaka karanlık ortam yarat gece ve gündüz uykusu ayrımını bilsin
Uyku rutinine başlamadan 10 15 dk önce tv vs açıksa kapat uyku saatinin geldiğini anlaması için

10 aylık çocuklar günde 2 veya 3 gündüz uykusu uyuyorlar aralarını 4 saatten fazla açma eğer aralar çok açık olursa uyuyacağı uyku yorgun uyku oluyor daha çok uyanıyor tabi istisnalar da vardır.

Ben oğlu tarafından emzik gibi kullanılan ve gecede 100 kere uyanan bir çocuk sahibiyim 😂😂 bu rutinler benim hayatımı kolaylaştırdı he birde uykudan öncememe ver ama uykuya memeyle yatırma uyuma aracı olarak meme görmesin yoksa 40 45 dk lık periyotlarla uyanıp meme isteyecektir
Benim oğlum öğlen 2 buçukta uyur 4 buçukta uyanır akşam 9 da gece uykusuna yatar düzeni bu şekilde kurdum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar