Uyumayan anneler 🤚😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Uyumayan anneler 🤚😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,595 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Uyumayan anneler 🤚😇
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben şuan 36 +3 teyim ama bebeğim 32 haftada kalmış buyume gelişme yok kilo almıyor 4 doz ciğer geliştirici yaptılar dun önce ki gun oldum surekli takip altında olman lazım dedi doğuma kadar 2 gunde bir gidiyorum o iğneler işe yarar ı bilmiyorum ama inşallah yarar yani 37+4 te alıcak lar sezeryana beni ama 32 haftalık doğurmuş gibi olucam 2100 gr mış bebeğim karın boşluğu çok küçük gözüküyor kafası 35 haftada kalmış dedi yani vücüdu bu şekildeymiş kaç haftadır umutla kilo almasını Bi gelişme olmasını bekledim ama olmadı şimdi işte korkuyorum napıcam bilmiyorum
Hiç korkma canım Allahım izni ile herşey düzelecektir benim yeğenim 36 haftada 2kilo 150 gr falan doğdu 2 kiloya düştü ciğer geliştirici olmuş muydu yengem hatırlamıyorum ama küvöze bile girmedi kendini üzersen o bebiş de üzülür biliyorsun kuzum Rabbim yar ve yardımcınız olsun peki kilo almama ssebebi için ne diyor doktor kordon la mı alakalı yoksa beslenme ile mi ilgili

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma canım Allahım izni ile herşey düzelecektir benim yeğenim 36 haftada 2kilo 150 gr falan doğdu 2 kiloya düştü ciğer geliştirici olmuş muydu yengem hatırlamıyorum ama küvöze bile girmedi kendini üzersen o bebiş de üzülür biliyorsun kuzum Rabbim yar ve yardımcınız olsun peki kilo almama ssebebi için ne diyor doktor kordon la mı alakalı yoksa beslenme ile mi ilgili
Stres sıkıntı eşimle problemlerim vardı çok stresli Bi hamilelik geçirdim doktor ondan olabilir dedi sigara kullanıyordum gunde 3 tane içiyordum bırakamadım diye bu stresin içinde ama ellerim kırılsaydı da içmeseydim çok pişmanım kendimi suçluyorum vicdan Bi yana ben herseyi i tek tek hazırladım ona tutundum odasını esyalarını kızım var bide 2 buçuk yaşında hayaller kurdum 2 evladım olucak onlarla mutlu olucam diye böyle olumsuzlukların içinde bunları duyunca işte ne diyim eşim şimdi üzülüyor keşke sana stres yaşamasaydım üzmeseydim ağlatmasaydım değer verseydim iyi davransaydım vs ama ne fayda ki ne yersem yiyim ne içersem içiyim kilo almıyo bilmiyorum doktorda bunlara bağlıyor sebebi stres olabilir dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Stres sıkıntı eşimle problemlerim vardı çok stresli Bi hamilelik geçirdim doktor ondan olabilir dedi sigara kullanıyordum gunde 3 tane içiyordum bırakamadım diye bu stresin içinde ama ellerim kırılsaydı da içmeseydim çok pişmanım kendimi suçluyorum vicdan Bi yana ben herseyi i tek tek hazırladım ona tutundum odasını esyalarını kızım var bide 2 buçuk yaşında hayaller kurdum 2 evladım olucak onlarla mutlu olucam diye böyle olumsuzlukların içinde bunları duyunca işte ne diyim eşim şimdi üzülüyor keşke sana stres yaşamasaydım üzmeseydim ağlatmasaydım değer verseydim iyi davransaydım vs ama ne fayda ki ne yersem yiyim ne içersem içiyim kilo almıyo bilmiyorum doktorda bunlara bağlıyor sebebi stres olabilir dedi
İnşallah kuveze girse de beklerim ben yeterki yasasın iyi olsun yavrum kuvezde yasaksa 10 gun kalsa 1 ayda kalsa yeterki toparlanın iyileşsin iyi olsun herseye razıyım ama onu kaybetmek ten korkuyorum çok hemde

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

İnşallah kuveze girse de beklerim ben yeterki yasasın iyi olsun yavrum kuvezde yasaksa 10 gun kalsa 1 ayda kalsa yeterki toparlanın iyileşsin iyi olsun herseye razıyım ama onu kaybetmek ten korkuyorum çok hemde
İnşallah canım yani iyi birşey dşye demiyorum yanlış anlaşılmasın kız kardeşim günde bir paket içerdi arkadaşımda içerdi ilk çocuğumda bende içmiştim ama stres çok etkiliyor haklısın şimdi bunları düşünüp kendini üzme bebeğe kilo aldrck şeyler tüket 1 değil iki ye csnım bende çok faydasını gördüm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür canım daha iyiyim geceye kadar anneanne deydi nöbet 12 den sonra ben devraldım siz nasılsınız neden uyumadın 😅😍

Niye uyumadın csnım 🤭🤭

Niye uyumadın csnım 🤭🤭
Oy canım benim ya çok az kalmış gerçekten 😍😍
Yerim sizi ya😂 bizim de nobetler baslayacak 5 gun sonra😂🤦‍♀️😂

Tüm sayfalar yüklendi.