Sorum var Uyumayan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Uyumayan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,286 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan anneler
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım inşaallah bi an önce düzwlir
İnşallah teyzesi çocuğum vucudü bembeyaz elleri görsen pamul gibi yüzü de limon gibi 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elini ilk gören arabada maşallah diyor yüüznğ görünce aa çocuk sarılık olmuş 😂😂en son arabasına yazacam çocukta uzamış sarılık var görüpte bana slakn çocuğu emzir sarılık olmuş demeyin geliyorlar bana diye 😂😂

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah teyzesi çocuğum vucudü bembeyaz elleri görsen pamul gibi yüzü de limon gibi 😂😂

Elini ilk gören arabada maşallah diyor yüüznğ görünce aa çocuk sarılık olmuş 😂😂en son arabasına yazacam çocukta uzamış sarılık var görüpte bana slakn çocuğu emzir sarılık olmuş demeyin geliyorlar bana diye 😂😂
Oyy kuşum inşaallah çabucak atlatır bende sık sık emzirmeye çalışıyorum sarılık olmasın diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oyy kuşum inşaallah çabucak atlatır bende sık sık emzirmeye çalışıyorum sarılık olmasın diye
Olmasın balımm dikkat et de bizim ki emzirmelşk bir durum değil ne yazık ki yoksa Kayra sadece anne sütü alıyor 🥺ilk enfeksiyon vardı o tetikliyor dediler şükür onu atlattı şimdi de ağır derecede kansızlık yaşıyor dedi doktoru ilaç başladık 🥺bakalım şükür şuan yüzü önceki günlerde göre daha iyi ama bakalım ne zaösm gider

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ama bi kokusunu Alsan Varya böyle güzel bişey Yok 🥰 Allah sana da nasip etsin hep kötü konuştuk dolunay hanım ters ters bakıyo🤣🤣
Arada iyi konuşmak gerekiyor tabi yoksa burnumuzdan getirirler 😂😂

Kesin hamile olursam bana bir ömür gelir😂😂😂💗

Yerime kokla öp askim
Hiç merak etme zaman öyle bi geçiyorki anlamıyorsun bile. Ben beta hcg 15 ken hamile olduğumu öğrendim zaman nasıl geçecek diyordum şimdi 35 haftalık olacaz zaman nasıl geçti böyle diyorum 😅

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Arada iyi konuşmak gerekiyor tabi yoksa burnumuzdan getirirler 😂😂

Hiç merak etme zaman öyle bi geçiyorki anlamıyorsun bile. Ben beta hcg 15 ken hamile olduğumu öğrendim zaman nasıl geçecek diyordum şimdi 35 haftalık olacaz zaman nasıl geçti böyle diyorum 😅
Doğunca zaman resmen akıyo hiç birşeye vaktin olmuyo bı bakmissn akşam olmuş 🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Doğunca zaman resmen akıyo hiç birşeye vaktin olmuyo bı bakmissn akşam olmuş 🤣
Bende şuan zaman geçmesi için dua ediyorum belki doğduktan sonra rahata ererim diye 😂 geceleri yarım saatte bir uyanıyorum sabahları akşam olsun biraz dinleneyim diye yalvarıyorum. Bu çocuklar ne zaman rahat ettirecek 🤦🏻‍♀️😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.