Sorum var Uzamış sarılık testi Hk...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Uzamış sarılık testi Hk... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,675 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzamış sarılık testi Hk...
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda bilenler var Kayra nerdeyse bayadır sarılık yüzünden kontrole geliyor ışık tedavisi alacak kadar değer yüksek değil ama emmesine rağmen sarılık gitmiyordu vücudundan doktor geçen hafta uzamış sarılık testi yaptı ve vücudunda enfeksiyona rastlandı enfeksiyonun neden kaynaklı olduğu henüz bilinmiyor ama dotkor senden geçme ihtimali var dedi🤦🏻‍♀️😔. Bugun yine geldik sarılık 13 çıktı doktor , kafa ultrasonu ,göz muayenesi, kulak testi ki Kayra kulak testşnş geçmişti bunlarw gözükmesi gerekiyor dedi ayriyetten öğlenden sonra enfeksiyon doktoru görecek benim bütün modum yerle bir pldu 😔 ya bir yerinde bir şey cıkarsa korkusu var. Böyle bir şey olupta her şeyi temiz çıkan var mı ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde sarılık birden yükselip birden düşüyor 1 gün çok sarı bir gün normal 🤦🏻‍♀️
Geçmiş olsun canım

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kuzum rabbimin gücüne gitmesin ama cidden keşke onun yerğne ben rahatsız olsam 😔 ağzı var dili yok yavrumun Allah bşlir enfeksiyon ağrı da yapıyordur onda 🥺
Cnm oyle agrisi filan olsa bebegin birsekilde huysuzlanir kötü seyler düşünme boyle her ihtimalin arastirilmasi daha güzel aklinda birsey kalmaz goruceksin tertemiz cikicak kuzunun tahlilleri Onlar bizden daha güçlüler inan

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda bilenler var Kayra nerdeyse bayadır sarılık yüzünden kontrole geliyor ışık tedavisi alacak kadar değer yüksek değil ama emmesine rağmen sarılık gitmiyordu vücudundan doktor geçen hafta uzamış sarılık testi yaptı ve vücudunda enfeksiyona rastlandı enfeksiyonun neden kaynaklı olduğu henüz bilinmiyor ama dotkor senden geçme ihtimali var dedi🤦🏻‍♀️😔. Bugun yine geldik sarılık 13 çıktı doktor , kafa ultrasonu ,göz muayenesi, kulak testi ki Kayra kulak testşnş geçmişti bunlarw gözükmesi gerekiyor dedi ayriyetten öğlenden sonra enfeksiyon doktoru görecek benim bütün modum yerle bir pldu 😔 ya bir yerinde bir şey cıkarsa korkusu var. Böyle bir şey olupta her şeyi temiz çıkan var mı ?

Birde sarılık birden yükselip birden düşüyor 1 gün çok sarı bir gün normal 🤦🏻‍♀️
Canimmm çok geçmiş olsun Allah tez zamanda Kayra bebeğe şifa versin inşallah senden nasıl geciyomuski gerçi sende enfeksiyon varsa sütünden geçiyordur antibiyotik vermismiydi sana Dokdorn sezeryan sonrası bana verdi ama kullanıp kullanmamak arasında kararsız kaldım emzirince inşallah bişey çıkmaz karartma kalbini aysenurcum biseycik olmaz Allah'ın izniyle inşallah rabbim yardimciniz olsun

Kuzum Rabbim tez vakitte şifasını versin inşaallah hayırlı güzel haberler al canım 🤲🏻🌿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Daha iyi kuzum her halükarda yetiştirsin bir de üniversite hastanesine mi gittin
Evet kuzum

Geçmiş olsun canım
Sağol balım

Cnm oyle agrisi filan olsa bebegin birsekilde huysuzlanir kötü seyler düşünme boyle her ihtimalin arastirilmasi daha güzel aklinda birsey kalmaz goruceksin tertemiz cikicak kuzunun tahlilleri Onlar bizden daha güçlüler inan
İnşallah balım ya annem de kötü düşünme iyi çıkacak diyor da işte anne yüreği korkuyorum

Canimmm çok geçmiş olsun Allah tez zamanda Kayra bebeğe şifa versin inşallah senden nasıl geciyomuski gerçi sende enfeksiyon varsa sütünden geçiyordur antibiyotik vermismiydi sana Dokdorn sezeryan sonrası bana verdi ama kullanıp kullanmamak arasında kararsız kaldım emzirince inşallah bişey çıkmaz karartma kalbini aysenurcum biseycik olmaz Allah'ın izniyle inşallah rabbim yardimciniz olsun
Ons bakılacak kuzum ilimizde de kan aldılar.antşbşyotşpi kullandım kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Stres yapma çiçeğim Kayra beyde sende çok güçlüsünüz. İllaki tedavisi vardır sen kendini üzerek sütüne zarar verirsin Allah korusun
Elimde değil kuzum ki çocuğun ayak bileği elleri hep delik deşik,düşün geçen çocuğa sonta filan taktıklar nasıl ağladk yavrum 😔

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet kuzum

Sağol balım

İnşallah balım ya annem de kötü düşünme iyi çıkacak diyor da işte anne yüreği korkuyorum

Ons bakılacak kuzum ilimizde de kan aldılar.antşbşyotşpi kullandım kuzum
Tahmin ettiğim gibi Üniversite hastanesinde detaylı araştırıyorlar her tahlili tetkiki istiyorlar bişey atlamamak için bı yönden iyi kuzum neyse ortaya çıkıyor bı yönden kötü psikolojik olarak etkileniyorsun birde yoruluyorsun. İnşallah hayırlı sonuçlar çıkacak 🤲

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank

Rabbim acil şifalar versin inşallah 🤲🤲❤️ çok geçmiş olsun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Elimde değil kuzum ki çocuğun ayak bileği elleri hep delik deşik,düşün geçen çocuğa sonta filan taktıklar nasıl ağladk yavrum 😔
Allah şifa versin inşallah çiçeğim tabiki hem Kayra açısından hemde senin açından zor olur. Anneler çocuk aşı olunca bile dayanamıyorlar ama sen güçlü olmak zorundasın Kayra bey için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar