Sorum var Uzamış sarılık testi Hk...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Uzamış sarılık testi Hk... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,674 kez görüntülenmiş, 80 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzamış sarılık testi Hk...
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tahmin ettiğim gibi Üniversite hastanesinde detaylı araştırıyorlar her tahlili tetkiki istiyorlar bişey atlamamak için bı yönden iyi kuzum neyse ortaya çıkıyor bı yönden kötü psikolojik olarak etkileniyorsun birde yoruluyorsun. İnşallah hayırlı sonuçlar çıkacak 🤲
İnşallah kuzum 🤲🏻

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda bilenler var Kayra nerdeyse bayadır sarılık yüzünden kontrole geliyor ışık tedavisi alacak kadar değer yüksek değil ama emmesine rağmen sarılık gitmiyordu vücudundan doktor geçen hafta uzamış sarılık testi yaptı ve vücudunda enfeksiyona rastlandı enfeksiyonun neden kaynaklı olduğu henüz bilinmiyor ama dotkor senden geçme ihtimali var dedi🤦🏻‍♀️😔. Bugun yine geldik sarılık 13 çıktı doktor , kafa ultrasonu ,göz muayenesi, kulak testi ki Kayra kulak testşnş geçmişti bunlarw gözükmesi gerekiyor dedi ayriyetten öğlenden sonra enfeksiyon doktoru görecek benim bütün modum yerle bir pldu 😔 ya bir yerinde bir şey cıkarsa korkusu var. Böyle bir şey olupta her şeyi temiz çıkan var mı ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde sarılık birden yükselip birden düşüyor 1 gün çok sarı bir gün normal 🤦🏻‍♀️
Çok geçmiş olsun cnm inş iyi çok iyi sonuçlar alırsın🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Allah şifa versin inşallah çiçeğim tabiki hem Kayra açısından hemde senin açından zor olur. Anneler çocuk aşı olunca bile dayanamıyorlar ama sen güçlü olmak zorundasın Kayra bey için
Amin kuzum amin 🤲🏻 rabbim kimseyi evladı ile sınamasın 🤲🏻

Çok geçmiş olsun cnm inş iyi çok iyi sonuçlar alırsın🤲
İnşallah canım 🤲🏻

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Elimde değil kuzum ki çocuğun ayak bileği elleri hep delik deşik,düşün geçen çocuğa sonta filan taktıklar nasıl ağladk yavrum 😔
Kıyamam ben ona ya rabbim kuzuma güç kuvvet versin insallah

Elimde değil kuzum ki çocuğun ayak bileği elleri hep delik deşik,düşün geçen çocuğa sonta filan taktıklar nasıl ağladk yavrum 😔
Canım nasıl oldu kayracık merak ettim ya😔

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kıyamam ben ona ya rabbim kuzuma güç kuvvet versin insallah

Canım nasıl oldu kayracık merak ettim ya😔
Amin kuzum 🤲🏻
İyi teyzesi sarışık dışında sıkıntı yok şükür haftaya testlere girecek inşallah hayırlı haberlerle çıkacaz 🤲🏻. Sarılık var ama sadece yüzünde çocuğun yüzüni görmeyip sadece hareketinş ağlamasını duyan bu çocuk sarılık demez düşün 🤦🏻‍♀️

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum 🤲🏻
İyi teyzesi sarışık dışında sıkıntı yok şükür haftaya testlere girecek inşallah hayırlı haberlerle çıkacaz 🤲🏻. Sarılık var ama sadece yüzünde çocuğun yüzüni görmeyip sadece hareketinş ağlamasını duyan bu çocuk sarılık demez düşün 🤦🏻‍♀️
İnşaAllah düzelecek canım minik paşa 🙏🤗testlerde de İnşaAllah bişiy cıkmaz benim kızım bütün bedeni yüzü sap sarı idi ne ağlamıyodu sadece uyurdu mama vermeye zorla utandırdı ondada uyanmazdı düşün zorla veriyordum 3 gün idi doğum yapalı çocuq doktoruna gitdiyimde dedi cok ağrı çocuğun durumu serim iyne 15 gün hasdanede kaldım o surede serim falan ilac cox şükür kızım düzeldi cok şükür şimdi 3 yaşında teyzesi merak etme İnşaAllah tez vakitde Kayra paşamızıda sarılıkı biter 🤲

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum 🤲🏻
Şükür canım testleride hayırlısıyla geçer rabbim şifasını versin kuzumun benim yusufumda cumadan beri afedersin kakasını yapmiyo evde bı kakasını yapmadı havası var :)) eşim deli edicek beni niye yapmiyo acaba diye 😂😂😂ben bilsem diyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar