Uzamış sarılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Uzamış sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,497 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzamış sarılık
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Uzamış sarılık geçiren varmı aranızda sebep olarak ne gösterildi bebeğim 21 günlük ama hala geçmedi sarılığı ilk öğrendik 16 ile daha sonra 14.9 oldu iki gün sonra doğumundan 4 gün sonra öğrenmiştik hala geçmedi bu zamana kadar en son pazartesi 10 a düşmüştü sorun yok emzir bol bol diyorlar ama anne sütü sarılığı diye birşey varmış eğer bu sebepten dolayı ise araştırmaları gerekmiyor mu çok endişeleniyorum geçmediği için

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Uzamış sarılık geçiren varmı aranızda sebep olarak ne gösterildi bebeğim 21 günlük ama hala geçmedi sarılığı ilk öğrendik 16 ile daha sonra 14.9 oldu iki gün sonra doğumundan 4 gün sonra öğrenmiştik hala geçmedi bu zamana kadar en son pazartesi 10 a düşmüştü sorun yok emzir bol bol diyorlar ama anne sütü sarılığı diye birşey varmış eğer bu sebepten dolayı ise araştırmaları gerekmiyor mu çok endişeleniyorum geçmediği için
Cnm aynı durumu bende yaşıyorum sürekli emzir diyorlar sütüm geldikçe emziriyorum mama takviyesi yapıyorum sütüm yetmedigi için bnm bebeğimde 23 günlük bizimde geçmedi valla sürekli tahlil veriyoruz 14 şuan bizimde

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaşadım canım 3 gün hastanede yattık önce 18 çıktı 14 düştü değeri eve geldik bir hafta sonra yine aynı değer tekrar düşürdüler en son yine yükseldi tekrar yatışımız yapıldı kan alındı ankaraya gönderildi temiz çıktı sonuçlar ama çocuk bir türlü toparlanmıyordu doktorumuz değer 20 yi bulursa tehlikeli olacak kan değişimi bile oluyormuş bazı bebeklerde artık mama takviyesi ne başlayın dedi bizde mama ile destekledik bir hafta içinde toparladı şükür

Zynp

Kayıtlı Üye
rank
Benim hatırladığım kadarıyla önemli olan değerin düşmesi yani sarılık vücutta olur ama değeri düşüyorsa sorun yok önemli olan değerin yükselmemesi.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum da 3 buçuk ay sürdü sarılık zor atıyormuş vücuttan doğarken çok kan yuttuğu için demişti Dr gözlerindeki beyaz yerler sapsarı ydi her yeri geçti en son gözlerindeki sarılık solmustu bir hafta yattı hastanede erken doğduğu için sürekli emmesi gerekiyor deyip çıkardılar düzenli emzirme ve kontrollerle birdaha yatirmadilar azar azar düşmüştü sarılığı çok endişe verici bir durum bir an önce geçer inşallah 🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Cnm aynı durumu bende yaşıyorum sürekli emzir diyorlar sütüm geldikçe emziriyorum mama takviyesi yapıyorum sütüm yetmedigi için bnm bebeğimde 23 günlük bizimde geçmedi valla sürekli tahlil veriyoruz 14 şuan bizimde
Allah yardımcınız olsun canım vallahi ömrümden ömür alıyor allah beterinden korusun ama buda çok önemli bi durum banada 15 gün sonra gel dediler düşüyor ama o kadar çok yavaşki mama da verme diyorlar sütünün yaradığını nasıl bilelim diye bende o kadar emziriyorum süt olmuyor hemen bazen mama veriyim diyorum ama bu sefer verme dediler diye vermiyorum biran evvel de bitsin istiyorum belki mama versem daha çok tuvaletini yapıp atacak çok zordayım hiç bişey yok elimde

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun canım vallahi ömrümden ömür alıyor allah beterinden korusun ama buda çok önemli bi durum banada 15 gün sonra gel dediler düşüyor ama o kadar çok yavaşki mama da verme diyorlar sütünün yaradığını nasıl bilelim diye bende o kadar emziriyorum süt olmuyor hemen bazen mama veriyim diyorum ama bu sefer verme dediler diye vermiyorum biran evvel de bitsin istiyorum belki mama versem daha çok tuvaletini yapıp atacak çok zordayım hiç bişey yok elimde
Bnm doktorum sütun yetmiyor mama takviyesi yap dedi kullanıyorum yeter ki duzelsinler elimden hiç birşey de gelmiyor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Çok qecmis olsun Şeydoş rabbim acil şifalar wersin insaAllah 🌺 sarı yazma kullanmismiydn

Tüm sayfalar yüklendi.