Uzamış sarılık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Uzamış sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,514 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uzamış sarılık
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

...

Moderator
Mod
rank
Uzamış sarılık geçiren varmı aranızda sebep olarak ne gösterildi bebeğim 21 günlük ama hala geçmedi sarılığı ilk öğrendik 16 ile daha sonra 14.9 oldu iki gün sonra doğumundan 4 gün sonra öğrenmiştik hala geçmedi bu zamana kadar en son pazartesi 10 a düşmüştü sorun yok emzir bol bol diyorlar ama anne sütü sarılığı diye birşey varmış eğer bu sebepten dolayı ise araştırmaları gerekmiyor mu çok endişeleniyorum geçmediği için
Rabbim şifa versin canım.İnşaAllah geçer biran önce.Uyku yapıyormu bebekte.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım ki tam 1 ay sürdü sonra geçti korkma o geçer
İnşallah geçsin ilk bebekte bu kadar sarılık uzamaz diyorlar ama bilmiyorm artık emziriyorm bakalım ne olcak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uyku başta yapıyordu şmdi düştükçe daha iyi ama bu sefer de huzursz uykusu hep

Memeyi verdiğim de 5 dakika emip uyuyor sarılıktan diyorlar

...

Moderator
Mod
rank
İnşallah geçsin ilk bebekte bu kadar sarılık uzamaz diyorlar ama bilmiyorm artık emziriyorm bakalım ne olcak

Uyku başta yapıyordu şmdi düştükçe daha iyi ama bu sefer de huzursz uykusu hep

Memeyi verdiğim de 5 dakika emip uyuyor sarılıktan diyorlar
Evet canım sarılıktan oluyor.Yeğenim olmuştu hep uyurdu.emmediği içinde bir ay gelişmedi.1 ay Sonrasında geçti şükür. MaşaAllah çok güzel toparladı.

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Çok uzunmuş bi sıkıntı oldumu sonra
Yoo hic bissy olmadi bende swnin gibi korkmuştum ama dr her testi yaptı sukur hepsu iyicikti dedi uzayan sarilik yanaklarinda bir ayda falan gecri ama göz ve kullak çevresi cook gec gitti cook bol emzir dedi o kadar kontrol bile demedi diger oglumda olmuştuama yogun bakımda yatti baya ışın tedavisi aldi tabi yemedigi icin cook kotu oldu oglum o zaman

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yoo hic bissy olmadi bende swnin gibi korkmuştum ama dr her testi yaptı sukur hepsu iyicikti dedi uzayan sarilik yanaklarinda bir ayda falan gecri ama göz ve kullak çevresi cook gec gitti cook bol emzir dedi o kadar kontrol bile demedi diger oglumda olmuştuama yogun bakımda yatti baya ışın tedavisi aldi tabi yemedigi icin cook kotu oldu oglum o zaman
Allah tekrarını göstertmesin çok zor olmuştur inşallah geçerde rahatlarım artık çok endişeleniyor insan tekrar yükselen de oluyormuş ondan korkuyorum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Uzamış sarılık geçiren varmı aranızda sebep olarak ne gösterildi bebeğim 21 günlük ama hala geçmedi sarılığı ilk öğrendik 16 ile daha sonra 14.9 oldu iki gün sonra doğumundan 4 gün sonra öğrenmiştik hala geçmedi bu zamana kadar en son pazartesi 10 a düşmüştü sorun yok emzir bol bol diyorlar ama anne sütü sarılığı diye birşey varmış eğer bu sebepten dolayı ise araştırmaları gerekmiyor mu çok endişeleniyorum geçmediği için
Canım tam 35 günlüktü doktora gittik sarılık devam ediyor dediler. Bilirubin seviyesi 11 di 2 ayına geldiğinde suratında ki sarılık bile gitti kar gibi oldu çocuk

Tüm sayfalar yüklendi.