Vajina ağrısı 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru2635 tarafından oluşturulan Vajina ağrısı 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,908 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajina ağrısı 😥
Konbuyu başlatan Ebru2635
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 38+6 yız. Carsamba kontrole gittim. Cocuk daha aşağıya inmemiş. Ama vajinam o kadar çok ağrıyor ki bazen dayanılmaz oluyor. Özellikle geceleri ufacık hareketim de sızlıyor. Bu durumu yaşayan var mı. Neden olabilir.
Canim ben 40 haftalık dogurdum benim de vajinamda çok agri vardı ama bebek aşağı inmedi benim de doğumdan sonra geciyo zaten RABBIM bir avazda kurtarsın insallah canim benim

Ebru2635

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol hareket halinde olun insaAllah normal doqumunuz olur.
Şimdilik normal bekliyoruz ama çarşambaya kadar gelmezse hastaneye yatış olacak ilk suni ile deneyecekler olmazda sezeryan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ben 40 haftalık dogurdum benim de vajinamda çok agri vardı ama bebek aşağı inmedi benim de doğumdan sonra geciyo zaten RABBIM bir avazda kurtarsın insallah canim benim
Normal doğum mu yaptınız acaba

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğumunuz başlayıp mi hastaneye gittiniz yoksa sanciniz acilmaniz falan olmadan doktor mu yatış verip suni ile mi başladı dogum
Canim 40 haftaya girdik bir gün öncesinden çok şiddetli mide ve sirt bacak ağrısı çektim ertesi gün gittim doktora 4 cm açılma ile yatisim yapıldı 11 de yattım 1.30 da kendi sancilarimla normal doğum oldu şükür doğum sırasında bir sorun olmadi ama biraz dikisler var bide benim ilk doğum değil 4 uncu normal doğumu yaptım sakin kalmaya calis sene korkutma kendini dua oku bolca RABBIM insallah kolay doğumlar nasip etsin

Ebru2635

Kayıtlı Üye
rank
Canim 40 haftaya girdik bir gün öncesinden çok şiddetli mide ve sirt bacak ağrısı çektim ertesi gün gittim doktora 4 cm açılma ile yatisim yapıldı 11 de yattım 1.30 da kendi sancilarimla normal doğum oldu şükür doğum sırasında bir sorun olmadi ama biraz dikisler var bide benim ilk doğum değil 4 uncu normal doğumu yaptım sakin kalmaya calis sene korkutma kendini dua oku bolca RABBIM insallah kolay doğumlar nasip etsin
Ne güzel insallah benimde normal olur doktor çarşambaya kadar süre verdi eger gelmezse perşembe yatış kilo alımı falan baya azalmış doktor 40. Haftayı yafa fazlasına gerek yok gelişim durmus zaten dedin ondan hep bugün mu yarın mi gelecek mi diye beklemek biraz geriyor galiba insanı

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Canım Bende 35 haftaligim doğum yaklaştıkça ağrılarım artıyor benim ki 30 falanken agriyordu afedersiniz bazen sanki bebek parmağını sokuyor vajinamda bi batma hissediyorum sende de batma oluyor mu ? Bide çatı kemiğim çok ağrıyor sanki boyle açılıyor uzandigim da kalkarken
Selam kızlar 38+6 yız. Carsamba kontrole gittim. Cocuk daha aşağıya inmemiş. Ama vajinam o kadar çok ağrıyor ki bazen dayanılmaz oluyor. Özellikle geceleri ufacık hareketim de sızlıyor. Bu durumu yaşayan var mı. Neden olabilir.

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel insallah benimde normal olur doktor çarşambaya kadar süre verdi eger gelmezse perşembe yatış kilo alımı falan baya azalmış doktor 40. Haftayı yafa fazlasına gerek yok gelişim durmus zaten dedin ondan hep bugün mu yarın mi gelecek mi diye beklemek biraz geriyor galiba insanı
O bende de vardı aha bugün aha yarın derken persembe günü doğdu minigim şükürler olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O bende de vardı aha bugün aha yarın derken persembe günü doğdu minigim şükürler olsun
Darısı bekleyen herkesin başına olsun insallah tez zamanda sagsaglim bir avazda kurtarsın RABBIM hepinizide

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar