Sorum var Vajinada siğil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Papatya46 tarafından oluşturulan Vajinada siğil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vajinada siğil
Konbuyu başlatan Papatya46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryemce8181

Papatya46

Kayıtlı Üye
rank
İlk kez başıma geliyor vajinada siğil e benzeyen et parçası gibi bişe oluştu daha önce başına gelen yaşayan var mı çok korkuyorum çok iğrendirici 🙈🤦‍♀️ üst üste kabarcıklar oluşmuş ya bakamıyorum dokunamıyorum bile lütfen başına gelen yada bilgisi olan duyan varsa bana akıl verebilir mi doktor a gideceğim ama randevum ileri tarihte çok utanıyorum 😔😔

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İlk kez başıma geliyor vajinada siğil e benzeyen et parçası gibi bişe oluştu daha önce başına gelen yaşayan var mı çok korkuyorum çok iğrendirici 🙈🤦‍♀️ üst üste kabarcıklar oluşmuş ya bakamıyorum dokunamıyorum bile lütfen başına gelen yada bilgisi olan duyan varsa bana akıl verebilir mi doktor a gideceğim ama randevum ileri tarihte çok utanıyorum 😔😔
Tam genital bölgede mi cnm bende de çok oluyrdu geçti şükür benimki agdadan Batok oluyordu ne sıkılıyordu ne elleniyordu çok acıyordu aylarca bile kaldığı oldu yaa sonra sonra uç verdi de patladı şükür belki seninki de öyledir

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
İlk kez başıma geliyor vajinada siğil e benzeyen et parçası gibi bişe oluştu daha önce başına gelen yaşayan var mı çok korkuyorum çok iğrendirici 🙈🤦‍♀️ üst üste kabarcıklar oluşmuş ya bakamıyorum dokunamıyorum bile lütfen başına gelen yada bilgisi olan duyan varsa bana akıl verebilir mi doktor a gideceğim ama randevum ileri tarihte çok utaenital siğil çok eş değiştiren insanlarda olur kadınların çoğu bu konuda bilgisiz. Doktorun en iyisini bilir.

Genital siğil çok eş değiştiren insanlarda olur kadınların çoğu bu konuda bilgisiz. Doktorun en iyisini bilir. Kocanın günahlnl almak istemem, beni kınaya bilirler ama bu konuda bilgimi söyledim.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doktora git canim gereli kullanabileceğin ilac vericektir bunda utancak bir durum yok rahat ol canim

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Genital siğil çok eş değiştiren insanlarda olur kadınların çoğu bu konuda bilgisiz. Doktorun en iyisini bilir. Kocanın günahlnl almak istemem, beni kınaya bilirler ama bu konuda bilgimi söyledim. Bir de her kesin kullandığı tuvaletlerden bulaşa bilir mesela hastane felan.

Papatya46

Kayıtlı Üye
rank

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim başıma geldi 😔 ortak kullanım alanlarından,ortak havlu kullanımından, cinsel bulaşıcı hastalıklardan oluyor. Doktoruna hemen söyle. Ben de ilk çıktığında 12 haftalık hamileydim. 15. Ve 21. Haftada Krioterapi yaptı dondurdu ve ananasın suyunu sür hafifletir dedi komple geçti. Dokunma tüy dökücü kullanma jiletle kesmemeye çalış git gide daha da artar. Vajinanın dışındaysa krioterapi yapabilir daha ağrısız oluyor. Çok yayıldıysa lazerle yakıyolar. Hamileysen perinatolojiye gönderebilir. 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar