Ve gene hastalık 🥺🥺🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Ve gene hastalık 🥺🥺🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,713 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Ve gene hastalık 🥺🥺🥺🥺
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun canım benim oğlumda hasta ateşi 40 a gelmişti nerdeyse acile gittik 3. Defa da anlaşıldı bağırsak enfeksiyonu kapmış Rabbim bütün hastalara şafi ismi ile şifa versin 🤲 bebekler çocuklar hiç hasta olmasın amin 🤲🤲🤲
Geçmiş olsun cnaim Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
10 senedir içiyorum 😁 Yuşa Han günde 1-2 defa anca emiyor sütüm yetersiz maalesef
Oyyy maşallah 10 sene senin ciğerleri düşünemiyorum 🤭 benimde bu ara yetersiz geliyor larene vallha mama verme çok taraftarı değilim inşallah bi 6 ay emer diye dua ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sakınılan göze çöp batarmış diye boşa demiyolar gerçekten geçmiş olsun canım
Kesinlikle kuzum katiliyorum😔 sağol canım Benim 🙏🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Oyyy maşallah 10 sene senin ciğerleri düşünemiyorum 🤭 benimde bu ara yetersiz geliyor larene vallha mama verme çok taraftarı değilim inşallah bi 6 ay emer diye dua ediyorum
Ne ciğeri ciğer yokki 😂 hiç mamaya bulaşma valla benim sütüm yeterli olsaydı asla mama vermezdim. Sezeryandan sonra çok geç geldi ardından bebeğin alerjisi çıktı 15 gün doktor sıkı diyet verdi sadece zeytin ekmek yiyebiliyordum o ara sütüm azaldı yeni 1 hafta olacak bebeğim yoğun bakıma girdi onun korkusuylada tamamen gitti süt şimdi sağımda anca 20 cc çıkıyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun canım benim oğlumda hasta ateşi 40 a gelmişti nerdeyse acile gittik 3. Defa da anlaşıldı bağırsak enfeksiyonu kapmış Rabbim bütün hastalara şafi ismi ile şifa versin 🤲 bebekler çocuklar hiç hasta olmasın amin 🤲🤲🤲
Oyyy kuzum çoK geçmiş olsun yavruM benim insallah gever kuzum şimdi nasıl peki

Oyyy kuzum çoK geçmiş olsun yavruM benim insallah gever kuzum şimdi nasıl
Ne ciğeri ciğer yokki 😂 hiç mamaya bulaşma valla benim sütüm yeterli olsaydı asla mama vermezdim. Sezeryandan sonra çok geç geldi ardından bebeğin alerjisi çıktı 15 gün doktor sıkı diyet verdi sadece zeytin ekmek yiyebiliyordum o ara sütüm azaldı yeni 1 hafta olacak bebeğim yoğun bakıma girdi onun korkusuylada tamamen gitti süt şimdi sağımda anca 20 cc çıkıyor
Yaaa kiyamam aynen bende hiç bulaşmak istemiyorum inşallah kesilmez sütüm oğlum 3 aylıkken red etti be birdaha almadı larende öle yapicak diye çok korkuyorum😕

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Oyyy kuzum çoK geçmiş olsun yavruM benim insallah gever kuzum şimdi nasıl peki

Oyyy kuzum çoK geçmiş olsun yavruM benim insallah gever kuzum şimdi nasıl

Yaaa kiyamam aynen bende hiç bulaşmak istemiyorum inşallah kesilmez sütüm oğlum 3 aylıkken red etti be birdaha almadı larende öle yapicak diye çok korkuyorum😕
İnşallah emmeye devam eder bol bol sütün olur bitanem 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar