Ve yine deprem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Ve yine deprem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,721 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Ve yine deprem
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Maalesef İstanbul depremi beklendiği için faylar baya hareketlendi ve bugün Çankırı Ilgaz (yaşadığım yere 1 saat uzaklıkta) 4.7 tekrar deprem oldu. Bol bol dualarınıza ihtiyacımız var
Dün Çorumda da oldu Çankırı'nın sarsıntısıni hissettik gece 12 gibi yine oldu Çorum'da

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef İstanbul depremi beklendiği için faylar baya hareketlendi ve bugün Çankırı Ilgaz (yaşadığım yere 1 saat uzaklıkta) 4.7 tekrar deprem oldu. Bol bol dualarınıza ihtiyacımız var
En korktuğum doğal afet🥺🥺Allah yardımcınz olsun canım depremi hiç yaşamadım çok az hissettim ama hep rüyamda görüyorum depremi ve o korkuyla uyanıyorum uyandığımda da kendimi ağlarken buluyorum 😢😢😢uyanıp etrafima baktığımda dolabım üstüme üstüme geliyo sanki ya o korkuyla ağlıyorum eşim uyanıp rüya olduğunu ve benim çok abarttigimi söylüyor 😢😢

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok geçmiş olsun canım ya Allah yardımcınız olsun inşallah 🤲 bizde deprem olduğunda küçüktük ,hala unutmam etkisini verdiği endişeyi, korkuyu , o duygu çok başka birşey ,gerçekten çok zor Allah'ım yere göğe sakinlik versin inşallah 🤲 Allah birdaha büyük acılar yaşatmasın 🤲 dikkat edin kendinize

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar