Sorum var Vegaferon kan damlasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemtrhn tarafından oluşturulan Vegaferon kan damlasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 932 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vegaferon kan damlasi
Konbuyu başlatan Özlemtrhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💜Bir prenses bir prens a

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Onu öneriyorlar kime sorduysam ferrun diyor ama dişleri çürük çıkartıyor Muş yaşadınız böle bı sorun inşallah olmamıştır da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kabızlık problemi yaşadınız mı peki kaç damla beriyorsunuz kilosuna göre mu yoksa belli bir standarti mi var
Cnm doktor belirledi ölçeği kilosuna göre yada aldığınız eczaneden sorabilirsin vegaferon kabızlık yaptı diye kullanmadık

Onu öneriyorlar kime sorduysam ferrun diyor ama dişleri çürük çıkartıyor Muş yaşadınız böle bı sorun inşallah olmamıştır da

Kabızlık problemi yaşadınız mı peki kaç damla beriyorsunuz kilosuna göre mu yoksa belli bir standarti mi var
Kuzum ben kızıma 5 damla veriyordum ayrıca kızımın dişleri de çürük çkmadı kan damlasıyla dişlerin ne ilgisi var öyle bişey olsa Dr ztn vermez ağzı olan konuşuyor işte hekezin söylediniz bence kafana takma kuzum doktora danış öyle kullan

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Cnm doktor belirledi ölçeği kilosuna göre yada aldığınız eczaneden sorabilirsin vegaferon kabızlık yaptı diye kullanmadık
Hemde nasıl kızın huyu suyu değişti çığlık atmaya başladı tesekkuler canim

Kiyamam geçmiş olsun canım
Tesekkuler canım

Kiyamam geçmiş olsun canım
Tesekkuler canım
Kuzum ben kızıma 5 damla veriyordum ayrıca kızımın dişleri de çürük çkmadı kan damlasıyla dişlerin ne ilgisi var öyle bişey olsa Dr ztn vermez ağzı olan konuşuyor işte hekezin söylediniz bence kafana takma kuzum doktora danış öyle kullan
Ya aldım bugün bende 5 damla ile başlayacagim su vegaferon etkisi geçsin kabızlık olayı bitsin başlayacağım onu takip edeceğim tesekkuler canim ama sen yinede dikkat et ilaçtan sonra su ver

Hemde nasıl kızın huyu suyu değişti çığlık atmaya başladı tesekkuler canim

Tesekkuler canım

Tesekkuler canım

Ya aldım bugün bende 5 damla ile başlayacagim su vegaferon etkisi geçsin kabızlık olayı bitsin başlayacağım onu takip edeceğim tesekkuler canim ama sen yinede dikkat et ilaçtan sonra su ver
Ben artık kullan mıyorum cnm kızım 2 yaşına giricek belki oğlumda kullanırım

Tüm sayfalar yüklendi.