Vitamin ilacı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Vitamin ilacı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,226 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vitamin ilacı
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın vitamin hapım bitti 20 gün falan var doğuma çok pahalı alamadım zaten az kaldı doğuma kullanmasam çok bi sorun olur mu sizce doktora sormaya çekindim 😒

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın vitamin hapım bitti 20 gün falan var doğuma çok pahalı alamadım zaten az kaldı doğuma kullanmasam çok bi sorun olur mu sizce doktora sormaya çekindim 😒
Sigortanız yokmu canım devletin karşıladığı ilaçlardan kullanabilirsin sağlık ocağına yazdırıp yazdırmasanda 20 lira falan ücreti var

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben kullandım sağlık ocağının verdiği bende aşırı kabızlık yaptı ya tabi herkes bir olmaz doktorum özel fertamir yazdı onu, kullanıyorum ama az kalmış doğumuna bence al sonra da kullanabilirsin

melolem

Kayıtlı Üye
rank
decavit yazıyor s.ocagı 8 tl.ben de multivatmn kullanmıyorum bu ara sizin gibi 20 gün falan kaldı ama tek tek kullanıyorum b d omega vs

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar