Vürüs olupta kan sulandırıcı iğne kullanan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Suzan yüce tarafından oluşturulan Vürüs olupta kan sulandırıcı iğne kullanan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,001 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vürüs olupta kan sulandırıcı iğne kullanan varmı
Konbuyu başlatan Suzan yüce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Berrazümra

Suzan yüce

Kayıtlı Üye
rank
Ben delta varyantiymisim şuan 4 ncü günüm ağır geçiriyorum şuan bana kan sulandırıcı kullan dediler ama ben almadm sizce kullanmam gerekir mi yada kullanan varmı hamileykene 💙🤰24+6

Medine

Kayıtlı Üye
rank
Ben delta varyantiymisim şuan 4 ncü günüm ağır geçiriyorum şuan bana kan sulandırıcı kullan dediler ama ben almadm sizce kullanmam gerekir mi yada kullanan varmı hamileykene 💙🤰24+6
İyi geceler.evet bende Nisan ayında covid oldum kan sulandırıcı iğne ve aspirin yazdı doktorum aldım kullandım çünkü bu hastalık kanı pitiladtoyor kullanmak gerek Allah yardımcın olsun sifanizi versin çok üzüldüm😔.

Suzan yüce

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler.evet bende Nisan ayında covid oldum kan sulandırıcı iğne ve aspirin yazdı doktorum aldım kullandım çünkü bu hastalık kanı pitiladtoyor kullanmak gerek Allah yardımcın olsun sifanizi versin çok üzüldüm😔.
[/QUOTE yaa geçmiş olsun sizede gercekden Allah'ım bütün müslüman annelere milletimize yardımcı olsun rabbim sağ salamet kucağımıza almayı nasip ed cocuklarimizi 🤲🤲 ama ben çok korkuyorum onu kullanmaya içimde n bı his kullanma sakın diyor 😷🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende virüs tutmuşum.12 haftalık hamileyim.kan sulandırıcı kullanıyorum
Ama önce tahlil yapması gerekmezmi damarda tıkanıklik varmı diye varsa oda çok tahlikeli 🤲🤲 Allah'ım şifa versin rabbim çok çok bebgimiz sağ saglim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun bende ayni durumdayim hastanede gozetim altindayim gunde iki defa kan civitici vuruluyorum aman kesin kullanin kanda pihti yaparsa bebege sorun olur

D

Durdane

Guest
Gecmis olsun Kesinlikle kullanmalısın covit pıhtıya neden oluyor ,gebelikte bu risk çok daha artıyor

Suzan ilkan

Kayıtlı Üye
rank
Ben de virüs olduğumu öğrendim.ve kan sulandırıcı kullanıyorum.12 haftalık hamileyim üstelik
Peki ne kullanıyorsun bana oksapar 0.4 iğne verdiler şuan ama yeni kullanicam size ne verdiler bu arada çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin guzumm 🤲😍🤰

Cok gecmis olsun bende ayni durumdayim hastanede gozetim altindayim gunde iki defa kan civitici vuruluyorum aman kesin kullanin kanda pihti yaparsa bebege sorun olur
Çok çok geçmiş olsun bende evdegim ve kendim vurdum ilk defa bugün issallah bişey olmaz korkudan kafayı yicem bişey olcek diye çocuğuma rabbim hepimizin yardımcısı olsun gercekden çok kötü bı durum ya 🤲🤰👶💙

Çok çok geçmiş olsun bende evdegim ve kendim vurdum ilk defa bugün issallah bişey olmaz korkudan kafayı yicem bişey olcek diye çocuğuma rabbim hepimizin yardımcısı olsun gercekden çok kötü bı durum ya 🤲🤰👶💙

Son düzenleme:

RufaneM

Kayıtlı Üye
rank

Ama önce tahlil yapması gerekmezmi damarda tıkanıklik varmı diye varsa oda çok tahlikeli 🤲🤲 Allah'ım şifa versin rabbim çok çok bebgimiz sağ saglim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲
Corona kanda pıhtılaşma yapıyormuş.zaten gereken tahlilleri yaptırdım.ben KLEKSAN iğnesi kullanıyorum.Amin Allah tüm hastalara şifa versin.🙏🙏Bizde sağ salim bebeğimizi kucağımıza alalım İNSALLAH🙏🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.