Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,150 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Sybm

Guest
rank
Kızlar öncelikle ben sadece 2gündür yokum neler olmuş ya beni öldürmüşler biçmişler ya beni bıçakladı kaynım bunları yazanda eltim kaynım beni tarla meselesi için araya girdim eşim yerine bana tam gögsüme degdi insan azda olsa insanı pes hepinizi bir kaç kişiyi çıkar ama ben ayeçreten epilepsi hastasıyım diye uyuttular hep ben iyiyim şimdi onlar içinde özür dilerim ama askerdeki kardeşim bile aramış eşimde yazmamış eltim yapmış herşeyi eşim bilmez uygulamayı

Yönetim Kararı

Konu hakkında inceleme tamamlanmıştır.
Kişinin anlattıgı olaylar tamamen hayal ürünüdür.
Konu hakkında kendisinden hastaneye gittigine dair belge, yaralandığına dair görüntü istedik verdigi cevap mecburmuyum.

Evet burada bulunan herkes yapılan durum hakkında Yönetim tarafından belge bilgi isteme hakkına sahiptir..
Buranın bir kuralları vardır.
Üye tarafından gönderilen mesajlar kullanıcın sorumlulugundadır. Eltim kaynım eşim gibi 3. şahışların hesabı kullanması yasaktır.
Konu hakkında açıklama yapılması için geçici hesabı yasaklanmıştı.
Yasak sonrası verilen cevaplar ise buradaki üyeleri suçlama niteliğinde.

Süresiz olarak yasaklanmıştır. Forumu boşuna kimsenin meşkul etmeye hakkı yoktur.
Burada hassas dönemden geçen anne adaylarını germe strese sokmaya kimsenin hakkı yoktur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle ben sadece 2gündür yokum neler olmuş ya beni öldürmüşler biçmişler ya beni bıçakladı kaynım bunları yazanda eltim kaynım beni tarla meselesi için araya girdim eşim yerine bana tam gögsüme degdi insan azda olsa insanı pes hepinizi bir kaç kişiyi çıkar ama ben ayeçreten epilepsi hastasıyım diye uyuttular hep ben iyiyim şimdi onlar içinde özür dilerim ama askerdeki kardeşim bile aramış eşimde yazmamış eltim yapmış herşeyi eşim bilmez uygulamayı
Canım ne olduğunu ne yaşadığını detaylı anlatır mısın kuzeniyim diyen kadın hepimizin yüreğini hoplattı gece gece ve hamileyiz ağrılarımız oldu stresten ayrıca eşin burda post açtı bu yüzden biz tedirgin olduk erkekler giriyo mahremimizi görüyor diye eşinde waffle yaparken oldu diyo herkes ayrı şey söylüyo sen anlatır mısın ne olduğunu

Sybm

Guest
rank
Canım ne olduğunu ne yaşadığını detaylı anlatır mısın kuzeniyim diyen kadın hepimizin yüreğini hoplattı gece gece ve hamileyiz ağrılarımız oldu stresten ayrıca eşin burda post açtı bu yüzden biz tedirgin olduk erkekler giriyo mahremimizi görüyor diye eşinde waffle yaparken oldu diyo herkes ayrı şey söylüyo sen anlatır mısın ne olduğunu
Eşim açmadı postu ya Allah için ya herkesin benim hakkımda neler yazmış ayıptır günahtır ya

Sybm

Guest
rank
Ne waffle si kuzum ya ben bıçaklandim onu yazan eltimdi eşim herkesi şahit edecem demiş eltim bunları ne sen yaz ıs bilmiyorum ya ayıp ben o kadar bebegini paylaştım kiraz kızım diye o kadar mesajlaştık kime kötü birşey dedim ayıp ben birşey deniyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben eşiyim yazılmıştı postun başlığına canım o yüzden sordum onudamı eltin yaptı yoksa 😱
Hepsini eltim yapmış eşim eline telefonu almaz bile

Ben eşiyim yazılmıştı postun başlığına canım o yüzden sordum onudamı eltin yaptı yoksa 😱

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Eşim açmadı postu ya Allah için ya herkesin benim hakkımda neler yazmış ayıptır günahtır ya
Bizde burda yazılan yaşananlardan dolayı o kuzeniyim diyen kadın yüzünden afalladık en son Sibel abla gelip açıklar onu bekliyelim dedik canım biz açıklama beklerken o kadın Türkçe bilmiyorum fln dedi sonra eşi açıklar dedi sonra ben eşiyim diye post açıldı biz anlamadık hepimiz dua ettik ne olduğunu anlamaya çalıştık

Sybm

Guest
rank
Bizde burda yazılan yaşananlardan dolayı o kuzeniyim diyen kadın yüzünden afalladık en son Sibel abla gelip açıklar onu bekliyelim dedik canım biz açıklama beklerken o kadın Türkçe bilmiyorum fln dedi sonra eşi açıklar dedi sonra ben eşiyim diye post açıldı biz anlamadık hepimiz dua ettik ne olduğunu anlamaya çalıştık
Burda birkaç kadın bi boka yaramazlar bana laf demiş onların agızını yırtmasını bilirşm

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ne waffle si kuzum ya ben bıçaklandim onu yazan eltimdi eşim herkesi şahit edecem demiş eltim bunları ne sen yaz ıs bilmiyorum ya ayıp ben o kadar bebegini paylaştım kiraz kızım diye o kadar mesajlaştık kime kötü birşey dedim ayıp ben birşey deniyorum

Ay biz bilemedik canım biz senin için çok üzüldük sonra kaybettik yazdı manyak saçma sapan şeyler yazdı yok aptal bilmem ney dedi biz dedik o durumdaki insana nasıl böyle birşey dersin diye oda lakabı falan dedi biz hepimiz ona karşı çıktık ay sende ne biçim elti varmış Allah yardım etsin

Sybm

Guest
rank
Sabriye azda olsa insan bilir insanın konuşmasında benim kime kötü lafım oldu kimi yargılandım ayıp ayıp

Tüm sayfalar yüklendi.