Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,153 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Kimse senin şahsına kötü birsey demedi ben dahil inanmadık şaka yapıyor geyik yapio aqzindan bıçak düşüp nasıl kalbine saplanır dedim Bn olayın anlatımına inanmadım hatta Sibel gelecek geyik yaptım diyecek dedim yani burda sana kimse kötü bise demedi sadce ben dahil sözüm ona kuzeniyim sonra esiyim die post atıp sacmaladiklarina kimse inanmadı
Bacım valla benim bu uygulamayı kullandığımı eşim bile bilmez bırak eltimi Allah herkese yardım etsin

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Insan neden durduk yerde boyle bisey yapar acaba neden gerek duyar.Esim bazen soruyor kiminle yazisiyorsun diye hamile forumu diyorum adam merak edip bakmiyor bile.Allah korusun birisi beni bicaklayacak hastanede olacamda ailemden birisi girip burdakilere haber verecek neden? Ne gerek var? Kimse kimsenin cani cigeri degilki tamam herkes burda arkadas gibi ama otesi yok.Ya dogum yaptim agridan bi sure buraya girmek aklima gelmedi hatta sagolsun bi arkadas merak etmis kidemli anneden haber var mi diye baslik acmis.Emin olun bu bayan bikac gune bask nickle yine gelir
Kesinlikle katılıyorum sana hepimiz burda sadece yazışmalarla tanıyoruz birbirimizi neden bıçaklandığını bize haber versin 2 gün girmezsin 3 gün giremezsin sonra illa girersin yada merak eden biri Bi kaç gün sonra post açar, eşin değil post açan tamam ama eltininde senin telefonunda ne işi var hadi eline aldı neden uygulamaya girip ortalık karıştırıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dimi yani eşi demez mi sen niye eşimin telefonunu alıyorsun veya kullanıyorsun nasıl izin verebilir ki saçmalık resmen🤦‍♀️
Tabiki saçmalık burda Bi çoğumuz doğum yaptı hasta oldu üzüldü güldü ağladı ailesinden kimse telefonu alıp buna böyle oldu yazmadı ben doğum yaptım 2 ay oldu bana gelen aramalara kendi kız kardeşim annem bile bakmamış telefonu çantadan çıkartmamışlar bile eşim bile bakmamış kuzen yada elti kim allahınızı severseniz, konudan çok sonra haberim oldu dün gece girdim baktım ortalık karışmış nasıl sinir oldum

Son düzenleme:

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben bugün duydum
Numarası gerçekten varmı sende

Vay arkadaw ben post acsam bu kadar sms yazan olmaz zaten olmayib😅😅kiz sibel boylede her kesin dikatini cekdin ya helal senaa😃😃
Aynen öyle 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Vay arkadaw ben post acsam bu kadar sms yazan olmaz zaten olmayib😅😅kiz sibel boylede her kesin dikatini cekdin ya helal senaa😃😃
Aynen öyle 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank

Aynen öyle 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Aynen öyle 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Evet canım var ben acil sezeryana alinacam post açmıştım mesaj bölümünden istedi verdim aradı moral verdi silmis sonra bebeğinin göbeği kötü olmuştu aynı sorun bende yaşamıştım watsapptan resim atmak için tekrar istedi büyük ihtimal ben onda kayitli değilim çünkü o aradigindada numara mi silmiş ti profili de gorunmuyo bende

Evet canım var ben acil sezeryana alinacam post açmıştım mesaj bölümünden istedi verdim aradı moral verdi silmis sonra bebeğinin göbeği kötü olmuştu aynı sorun bende yaşamıştım watsapptan resim atmak için tekrar istedi büyük ihtimal ben onda kayitli değilim çünkü o aradigindada numara mi silmiş ti profili de gorunmuyo bende
Şimdi mesajlara baktım çok yazismisiz bende ordan ikide bir göremiyorum diye ben yazmışım no vereyim watsapp tan konuşalım diye aradı sonra bende kaydettim

Aynen öyle 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Aynen öyle 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Daha bende merak ediyordum en son doktor birsy gördü sipinal takmadı test verecem diyordu daha dedim gireyim hele haber varmi neler okudum diğer postlar silindimi göremedim

Aynen öyle 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Aynen öyle 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Daha bende merak ediyordum en son doktor birsy gördü sipinal takmadı test verecem diyordu daha dedim gireyim hele haber varmi neler okudum diğer postlar silindimi göremedim

Son düzenleme:

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Halbuki kimsede sana bişey demedi yazıklar olsun valla herkes senin için dua etti bir de sana salak diyen eltin midir ne haltsa da ona da tepki gösterdi sen böyle nankörlük yapıp millete sarasın diyemiydi bunca hamilenin duası ayıp valla

Halbuki kimsede sana bişey demedi yazıklar olsun valla herkes senin için dua etti bir de sana salak diyen eltin midir ne haltsa da ona da tepki gösterdi sen böyle nankörlük yapıp millete sarasın diyemiydi bunca hamilenin duası ayıp valla
Bu arada Zeynep yanlışlıkla senin yazına cevap yazmışım kusura bakma olur mu 😂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Konu hakkında inceleme tamamlanmıştır.
Kişinin anlattıgı olaylar tamamen hayal ürünüdür.
Konu hakkında kendisinden hastaneye gittigine dair belge, yaralandığına dair görüntü istedik verdigi cevap mecburmuyum.

Evet burada bulunan herkes yapılan durum hakkında Yönetim tarafından belge bilgi isteme hakkına sahiptir..
Buranın bir kuralları vardır.
Üye tarafından gönderilen mesajlar kullanıcın sorumlulugundadır. Eltim kaynım eşim gibi 3. şahışların hesabı kullanması yasaktır.
Konu hakkında açıklama yapılması için geçici hesabı yasaklanmıştı.
Yasak sonrası verilen cevaplar ise buradaki üyeleri suçlama niteliğinde.

Süresiz olarak yasaklanmıştır. Forumu boşuna kimsenin meşgul etmeye hakkı yoktur.
Burada hassas dönemden geçen anne adaylarını germe strese sokmaya kimsenin hakkı yoktur.
Teşekkür ederiz ilgilendiniz için. Herkesin derdi kednine yetiyor. Birde burda hesap soruyor nasıl konuştunuz böle diye. Bizi sorgula yapmadan önce kendini bı çeki düzen versin üslubuna. Hem eltisi nasıl telefonu alıp eline o kadar rahat kullanıyor şimdi 7den 70se herkesin tlinde şifre var. Hem kimse fark etmemismi telefonu elinden çekip almamış. Saçma yani. İşimiz gücümüz yok boş şeylere üzülüp kafa yoruyorduk. Bu konunun sonuca bağlanmasına sevindim yoksa. Uygulamayı kaldircaktim.

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle ben sadece 2gündür yokum neler olmuş ya beni öldürmüşler biçmişler ya beni bıçakladı kaynım bunları yazanda eltim kaynım beni tarla meselesi için araya girdim eşim yerine bana tam gögsüme degdi insan azda olsa insanı pes hepinizi bir kaç kişiyi çıkar ama ben ayeçreten epilepsi hastasıyım diye uyuttular hep ben iyiyim şimdi onlar içinde özür dilerim ama askerdeki kardeşim bile aramış eşimde yazmamış eltim yapmış herşeyi eşim bilmez uygulamayı

Yönetim Kararı

Konu hakkında inceleme tamamlanmıştır.
Kişinin anlattıgı olaylar tamamen hayal ürünüdür.
Konu hakkında kendisinden hastaneye gittigine dair belge, yaralandığına dair görüntü istedik verdigi cevap mecburmuyum.

Evet burada bulunan herkes yapılan durum hakkında Yönetim tarafından belge bilgi isteme hakkına sahiptir..
Buranın bir kuralları vardır.
Üye tarafından gönderilen mesajlar kullanıcın sorumlulugundadır. Eltim kaynım eşim gibi 3. şahışların hesabı kullanması yasaktır.
Konu hakkında açıklama yapılması için geçici hesabı yasaklanmıştı.
Yasak sonrası verilen cevaplar ise buradaki üyeleri suçlama niteliğinde.

Süresiz olarak yasaklanmıştır. Forumu boşuna kimsenin meşkul etmeye hakkı yoktur.
Burada hassas dönemden geçen anne adaylarını germe strese sokmaya kimsenin hakkı yoktur.
Oncellikle geçmiş olsun sen bizim yerimizde olsan ne düşünürsün esiyim diye post açıldı. Bir sürü seneryo. Ayrıca senin hakkında değil esiyim diye post açana laf ettik. Kimse senin hakkında olumsuz birşey demedi ayıptır günahtır vs. Bunları bizim eşin olduğunu iddia ederek post acan kişiye dememiz gerekiyor. Evet ayrıca eşin bu uygulamaya giriyorsa hakkımız helal değil. Özel nahmahrem konular konuşuyoruz. Herkes gördü suçu bizde arayacağına bu postu açan şahısla muhattap ol. Kaynin seni bicakladiysa da şikayetçi ol derim Allah korusun ölümden dönmüşsün bir ton mevzu dönmüş telefonun şifresi sana özel kalsın derim yada uygulama şifresi koyarsan iyi olur burda insanlar korkmamis olur kaç tane hamile bayaniz ister istemez sana bişi olacak diye korktuk ve bu postu atan şahıs kimse bizi tedirgin etti. Kusura bakma ama neyse onu konuşuyor buradaki bayanlar. Bana göre sebeb ne olursa olsun bu senin özelin ve toplu ozelimiz senin eltinin değil. Eltindeki rahatlik pes yani sanki kendi malı gibi girmiş yazmış çizmiş. Bişi demiyorum. Geçmiş olsun tekrardan uzak dur öyle insanlardan ailen bile olsa sana bunu yapan senin ailen olamaz. Çok çok dikkat etmen dileği ile hoşçakal.🤲❤️

Eltisi veya kocası değil zaten canım herşeyi kendi yazdı kendi çizdi kendisi oynadı yani inananlar oldu ama hiç inandirici değildi neyseki yalan soyledigi için hesabı kapatıldı
Ben şikayet ettim olmaz boyle birşey esiyim diye post açıldığı için şikayet ettim. Özel hayat ilkelerini ihmal ettiği için. Banada mesaj gelmiş kapatıldı diye

Son düzenleme:

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Bu arada Zeynep yanlışlıkla senin yazına cevap yazmışım kusura bakma olur mu 😂
Sıkıntı yok canım 😁

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Insan neden durduk yerde boyle bisey yapar acaba neden gerek duyar.Esim bazen soruyor kiminle yazisiyorsun diye hamile forumu diyorum adam merak edip bakmiyor bile.Allah korusun birisi beni bicaklayacak hastanede olacamda ailemden birisi girip burdakilere haber verecek neden? Ne gerek var? Kimse kimsenin cani cigeri degilki tamam herkes burda arkadas gibi ama otesi yok.Ya dogum yaptim agridan bi sure buraya girmek aklima gelmedi hatta sagolsun bi arkadas merak etmis kidemli anneden haber var mi diye baslik acmis.Emin olun bu bayan bikac gune bask nickle yine gelir
Bende o postları ertesi gün gördüm hakkında kötü bişey demedim ama çok mantıksız bencde herhangi birirnin burayı ciddiye alıp yazması çok saçma

Tüm sayfalar yüklendi.