Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,153 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 22 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya ben 2gün dür yokum neler yaşanmış pes ya
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Sabriye azda olsa insan bilir insanın konuşmasında benim kime kötü lafım oldu kimi yargılandım ayıp ayıp
Biz sen olmadığını anladık canım bi kaç kişi inanmak istemediği için Sibel abla şaka yapıyodur inşaallah dedi sonra bizde dedik orda başka mevzu olmuş kesin polis falan gittim diye çünkü yazılanlar çok saçmaydı

Kızlar öncelikle ben sadece 2gündür yokum neler olmuş ya beni öldürmüşler biçmişler ya beni bıçakladı kaynım bunları yazanda eltim kaynım beni tarla meselesi için araya girdim eşim yerine bana tam gögsüme degdi insan azda olsa insanı pes hepinizi bir kaç kişiyi çıkar ama ben ayeçreten epilepsi hastasıyım diye uyuttular hep ben iyiyim şimdi onlar içinde özür dilerim ama askerdeki kardeşim bile aramış eşimde yazmamış eltim yapmış herşeyi eşim bilmez uygulamayı
Çok geçmiş olsun Sibel abla şimdi nasılsın

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Ben sizleri demiyorum içinizde bazı kadınlar kadın bile demek istemiyorum sözleri ne ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzenim yok benim hepsi küçük bir tek ben evliyim bana küfür edilmemiş demişler Sibel yalancı Sibel 5 kuruş etmez ben onlara beş kuruşu gösterrim

Kuzenim yok benim hepsi küçük bir tek ben evliyim bana küfür edilmemiş demişler Sibel yalancı Sibel 5 kuruş etmez ben onlara beş kuruşu gösterrim
Ayyy baya işletti bizi eltin desene nasıl oldu peki detaylı anlatır mısın sen nasılsın çocuklar nasıl

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle ben sadece 2gündür yokum neler olmuş ya beni öldürmüşler biçmişler ya beni bıçakladı kaynım bunları yazanda eltim kaynım beni tarla meselesi için araya girdim eşim yerine bana tam gögsüme degdi insan azda olsa insanı pes hepinizi bir kaç kişiyi çıkar ama ben ayeçreten epilepsi hastasıyım diye uyuttular hep ben iyiyim şimdi onlar içinde özür dilerim ama askerdeki kardeşim bile aramış eşimde yazmamış eltim yapmış herşeyi eşim bilmez uygulamayı
Ne olduğunu anlamadik bizde sibel kim neden alsin telefonunuda yazsin ki diye düşündük durduk esi niye girsin eltin de ne haddine senin telefonunu kurcalayip senin adina biseyler yazıyor hepimizin aklini allak bulllak etti

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm duyinca cok üzüldüm ben hasta olunca ilk duam Allahim hmn iyilesiyim yoksa bebegime kim bakar perişan olur diyorum Aklima ilk bebegin geldi dua ettim sibeli bebegine bagisla daha cok küçük dedim cok gecmis olsun cnm sevindim iyileşmene

Sybm

Guest
rank
Ayyy baya işletti bizi eltin desene nasıl oldu peki detaylı anlatır mısın sen nasılsın çocuklar nasıl
Ya diyordum ya kaynanamın tarlaları var kaynanam tarlaları paylaştırdıı ama bşr şartla dedi benim kızıma her iri 50 bin tlye bilezik alacaksınız biz kabul ettik sonuçta onun babasının tarlası kaynım kabul etmedi evimizi bastı siz nasıl kabul edersiniz ekmek bıçagıyla saldırdı ben ayırmaya çalıştım zaten nçben epilepsi hastasıyım kaynım eşime vatıracakkrn ben ayırıyordum gögsüme battı o an nöbet geçirince bende vücut kitlendi hastaneye götürüldüm hemen müdale edilmiş rabi nöbet geçirdiğim için hafızam gitmiş dilimi tuttuğum için nefes makinasına bagladılar uyuttular eşim kaynım vurmuş sonra herkes şahit demiş ama ellerim buraya niye yazmış bilmşyorum benim yavrum 2 gün açmış mama istememiş işim gücüm yok ben sizleri ileteyim ayıp ya

Ya diyordum ya kaynanamın tarlaları var kaynanam tarlaları paylaştırdıı ama bşr şartla dedi benim kızıma her iri 50 bin tlye bilezik alacaksınız biz kabul ettik sonuçta onun babasının tarlası kaynım kabul etmedi evimizi bastı siz nasıl kabul edersiniz ekmek bıçagıyla saldırdı ben ayırmaya çalıştım zaten nçben epilepsi hastasıyım kaynım eşime vatıracakkrn ben ayırıyordum gögsüme battı o an nöbet geçirince bende vücut kitlendi hastaneye götürüldüm hemen müdale edilmiş rabi nöbet geçirdiğim için hafızam gitmiş dilimi tuttuğum için nefes makinasına bagladılar uyuttular eşim kaynım vurmuş sonra herkes şahit demiş ama ellerim buraya niye yazmış bilmşyorum benim yavrum 2 gün açmış mama istememiş işim gücüm yok ben sizleri ileteyim ayıp ya

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yoğun bakımda olupta yakınının buraya gelip girmesi mesaj yazma gereği duyması nasıl akla gelir inanılır gibi değil çok mantıksız ne alaka ve sürekli çevrim içiydin telefonunu bu kadar rahat mı kullanıyor eltin onca insan ve uygulama çocukça saçma sapan meşgul edildi kimsenin başka derdi yokmuş gibi insan can derdine düşünce burası nasıl akla gelsinki tuhaf

Sybm

Guest
rank
Yoğun bakımda olupta yakınının buraya gelip girmesi mesaj yazma gereği duyması nasıl akla gelir inanılır gibi değil çok mantıksız ne alaka ve sürekli çevrim içiydin telefonunu bu kadar rahat mı kullanıyor eltin onca insan ve uygulama çocukça saçma sapan meşgul edildi kimsenin başka derdi yokmuş gibi insan can derdine düşünce burası nasıl akla gelsinki tuhaf
Bak sana Diyorum ki ben o ne akılla aldı bilmiyorum ben 2 aylık kızımı bıraktım sen daha ne konuşuyon

Tüm sayfalar yüklendi.