Ya çok önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Zehra tat tarafından oluşturulan Ya çok önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,442 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Ya çok önemli
Konbuyu başlatan Zehra tat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ben gündüzleri sik sik tuvalette götürdüm geceleri taktim aslinda benim icin iyi olmustu daha yeni dogum yaptim büyük oglan 3 yasinda ikincisi bir bucuk kizimla yeni eve geldim ve büyük oglum hasta oldu kusmalar altina kacirmalar yatak berbat oldu altinda bez olmasina ramen. Oglum iyi olduktan sonra gece takcaktim ve oglum bana böyle dedi anne ben büyük abi oldum ben artik bez istemiyorum takma lütfen dedi ve o günden sonra takmadim geceleri iki defa kaldiriyorduk. Tatile gittikten sonra ikinci ogluma baslicam ve geceleri yine takcam. Ablam mesela gece gündüz cikardi ve bir sene cok cekti. Her cocuk ayni degil sen anlarsin

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
CAnım bu konuda öncelikle çok sabırlı olman lazım bezi birden bırakman lazım ilk başlarda söylemeyecek altına işeyecek ama o altına yapsa bile sen her defasında tuvalete götürüp buraya yapman gerekir diyeceksin bak heryerin pis kokuyor böyle diyeceksin o bir yapacak iki yapacak artık kendi de tiksinecek altına yapmaktan gece asla bağlama yoksa hiç alışmaz öyle gider büyüdükçe zorlaşır geceleri altına ALEz geçir her tuvaletini söylediğinde onu pohpohla ben bu şekilde 1 haftada kurtuldum bezden ha bi de asla Altına yapınca kızma ❤️
Tecrübeli anne ilk çocuğuma hamileyim ama takdir ettim sizi inşallah dediklerinize uyabilir o kadar sabırlı davranabilirim teşekkür ederim bilgi için 🌺🥰

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 3 yaşına girecek altının bezini çıkarmam lazım tuvalete alıştırmak benim gözümde büyüyo sizce gece altını bağlamalımıyım neler yapmam lazım ilk çocuğum hamileleik var zorlanmadan nasıl çıkarcam tuvalete merakkı eşim daha küçük gece altını bağla öylr işer gece altıba diyo napsam akıl verin bilginize ihtiyacım var
Canım 2 çocuğumuda 2 yaşında alıştırdım 3 yaş sanki biraz geç gibi ama daha kolay alışır gece altını bağlamaya alıştırırsan çocuğun dengesini bozarsın altımda bez var deyip rahatlar ve daha sonra zorluk çekersin.

Assya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 3 yaşına girecek altının bezini çıkarmam lazım tuvalete alıştırmak benim gözümde büyüyo sizce gece altını bağlamalımıyım neler yapmam lazım ilk çocuğum hamileleik var zorlanmadan nasıl çıkarcam tuvalete merakkı eşim daha küçük gece altını bağla öylr işer gece altıba diyo napsam akıl verin bilginize ihtiyacım var
Benm oğlumu iki yaşındaydı tuvalete alistirdigmda kesinlikle bağlamdım gece altını çünkü bağlarsanız o hiç alisamazki altında bez olduğu için isiyecktir ama baglamazsaniz bir iki kere yapar sonra alisiyr siz gece bı defa uyandırıp çise çıkarın sonra o Cudi geldiginde sizi uyandırır emin olun kolay olucak büyütmeyin gözünüzde yatağı için alez alın yatağına çiş geçmesin diye inanın en fazla bir hafta zorlanırsınız bence hemen başlayın çünkü bebeğiniz doğunca ugarasamazsiniz ve kailir öylece

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Geve tuvalete uyandirmaya alistirmayin bence yatmadan önce uyumadan tuvalete götürün aliskanlik haline getirin bunu ama gece uyandirim tuvalete goturmeyin yatarken once tuvalete goturup sonra altini baglayin eger bezini islatmiyosa bezi birakin

Zehra tat

Kayıtlı Üye
rank
Geve tuvalete uyandirmaya alistirmayin bence yatmadan önce uyumadan tuvalete götürün aliskanlik haline getirin bunu ama gece uyandirim tuvalete goturmeyin yatarken once tuvalete goturup sonra altini baglayin eger bezini islatmiyosa bezi birakin
Haklısın canım eşimle aynısını düşünüyorum bende

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 1, 5 yaşında canım ben şimdiden alıştırcam ama kızım kendi kendine yapınca çiş diyo tuvaleti gösteriyo kendisine göre lazımlık bulamadım henüz sende gece bağlarsın gündüz 15 20 dk da bir tuvalete yada lazımlığa oturtursun öyle yavaş yavaş alışır

Tüm sayfalar yüklendi.