Ya çok önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Zehra tat tarafından oluşturulan Ya çok önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,441 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Ya çok önemli
Konbuyu başlatan Zehra tat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 1, 5 yaşında canım ben şimdiden alıştırcam ama kızım kendi kendine yapınca çiş diyo tuvaleti gösteriyo kendisine göre lazımlık bulamadım henüz sende gece bağlarsın gündüz 15 20 dk da bir tuvalete yada lazımlığa oturtursun öyle yavaş yavaş alışır
Gece bağlamak yanlış Canım ozmn öğrenme süreci çok uzar bezi bırakacaksan birden komple bıraktırılması lazım gece bir iki defa uyandırıp tuvalette götürmek lazım bi de direk wc de öğretmek daha iyi lazımlık pek sevmiyorlar ve ugrastırıyor aslında

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 3 yaşına girecek altının bezini çıkarmam lazım tuvalete alıştırmak benim gözümde büyüyo sizce gece altını bağlamalımıyım neler yapmam lazım ilk çocuğum hamileleik var zorlanmadan nasıl çıkarcam tuvalete merakkı eşim daha küçük gece altını bağla öylr işer gece altıba diyo napsam akıl verin bilginize ihtiyacım var
Cnm gecede baglama yoksa bir bagla bir baglama cocuk afalliyor yataga islaklik gecirmeyen alezler var ondan tak yataga sık sık çise kaldir artik biraz halilar filan batiyor alisana kadar ama sabret sonra yikamaya verirsin

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence gece bağlama sonra daha zor olur sana yatagina Alez al veya gece için saat kurabilirsin ben ilk bebegimi ramazanda tuvalet eğitimine alistirdim gece sahura kalınca toparlanıp yatana kadar ramazan boyunca kaldırdım zaten hareketlerine dikkat edersen çok zorlanip etrafı da batirm az dan 1 haftada alistirabilirsin

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 3 yaşına girecek altının bezini çıkarmam lazım tuvalete alıştırmak benim gözümde büyüyo sizce gece altını bağlamalımıyım neler yapmam lazım ilk çocuğum hamileleik var zorlanmadan nasıl çıkarcam tuvalete merakkı eşim daha küçük gece altını bağla öylr işer gece altıba diyo napsam akıl verin bilginize ihtiyacım var
Öncelikle kızın sabahları uyanınca bezine bak kuru uyanıyor mu uyanıyorsa bezi atmaya hazır demekmiş yıllar önce ilk oğlum 2 buçuk yaşında ikinciye hamile idim dedim o olmadan alışsın gündüz iyi gittik ama gece işletiyor diye bağladım 11 yaşına kadar gece hep alt işletti dr görürdüm hıc problemi yoktu ben oğlumu hazır olmadan alistirdigim için oldu ilk çocuğum bilgisizlik ikinciyi baktım sabah kuru uyanıyor dedim zamanı geldi ikincide o sorunu yaşamadım sen sen ol çocuğun hazır mi önce ona bak sonrada geceleri ve gündüzleri bağlama

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım eşimle aynısını düşünüyorum bende
Ben oğluma öyle yaptım 2 yaşamadan birakmisti maşallah çok şükür yatmadan tuvalete götürüp uyuyacagi saati biliyosun anne olarak önce tuvalet götürüyodum sonra bezini bağlayip yatiriyodum baktim bezine hic yapmiyo kuru baglamayi biraktim yatağina tek kişilik alez alip serin her ihtimale karsi islatirsa yikamasi zorlamasin :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar