Ya ilk gün sütüm gelmezse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem tarafından oluşturulan Ya ilk gün sütüm gelmezse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,294 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya ilk gün sütüm gelmezse
Konbuyu başlatan Sinem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pervinkubra8

Sinem

Kayıtlı Üye
rank
Bu sorum öncelikle tecrübeli annelere. Ben 36 haftalık hamileyim . Az bir zaman sonra nasip olursa evladımı kucagıma alıcam 🙏ilk gebeligim ve daha simdiden gerek dogum gerekse süt mevsusu konusunda bir cok endisem var . Ama şuan sizden bilgi almak istedigim konu süt mevzusu. Ister normal, ister sezeryan dogum olsun diyelim ki ilk gün sütüm gelmedi. Bebegimi nasıl beslemem gerekiyor . Bu konuda tecrübelerinize ihtiyacım var. Bilgi verirseniz cok memnun olurum

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bu sorum öncelikle tecrübeli annelere. Ben 36 haftalık hamileyim . Az bir zaman sonra nasip olursa evladımı kucagıma alıcam 🙏ilk gebeligim ve daha simdiden gerek dogum gerekse süt mevsusu konusunda bir cok endisem var . Ama şuan sizden bilgi almak istedigim konu süt mevzusu. Ister normal, ister sezeryan dogum olsun diyelim ki ilk gün sütüm gelmedi. Bebegimi nasıl beslemem gerekiyor . Bu konuda tecrübelerinize ihtiyacım var. Bilgi verirseniz cok memnun olurum
Öncelikle rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benimde ilk gün sütüm yoktu hemşireler mama vermemiz gerekiyo dedi mama verdik

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Genelde geliyor canım ya benim bu ikinci ikisindede şükür ilk günden geldi sende şimdiden stres yapma olurda gelmezse mama vermendede bi sakınca olmaz ilk gün

Sinem

Kayıtlı Üye
rank
Cok teşekkür ederim verdiginiz bilgiler için. Mama verince sonradan memeyi tutmama durumu olmaz mı

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ikinci doğumda bebeğim erken doğduğu için yoğun bakıma aldılar ilk iki gün sütüm gelmedi mama vermişler sonra geldi şükür sagip sagip verdim biberonla beslediler bu on gün böyle devam etti ben on gün sonra çocuğumu gorebildim ve verir vermez meme tuttu çok şükür biberona alıştığı halde

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Normalde sezeryanda dogum yaptim bebek dogduktan bi kac saat sonra emzirdikce sutum gelmeye basladi merak etmeyin hemen gelmezsede bebek ac kalmasin diye mama yapar hemsireler

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Canım sütun gelmezse ilk gün mama verebilirsin ama asla biberonla verme o zaman almaz memeyi çünkü memeyi emmek biberondan daha zordur. İster çay kaşığı ister ile enjektör ile besleyebilirsin hemşirelere sorabilirsin enjektör ile beslemeyi sana gösterebilirler. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar