Ya kızkar nasılsınız? Nasıl gidiyor ? .çocuklarla nasıl gidiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızkar nasılsınız? Nasıl gidiyor ? .çocuklarla nasıl gidiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,940 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızkar nasılsınız? Nasıl gidiyor ? .çocuklarla nasıl gidiyor
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yemin ederim gerçekten öyle olacak acı ama gerçek ilk kızımı doğurdum eşim resmen beni unuttu 😁😁
Son prenses günlerimi yasiyorum 🤣 oğlum var 5 yasinda kizimi dogurmama 2 hafta kaldi agri sanci derken oğlana esim bakıyor sürekli sırtıma masaj yapıyor ne istersem gidip alip geliyo kizi doğunca papucum dama atilcak 🤣 o yüzden kalan günlerimde iyice nazlı oldum 🤷

Nasılsınlz? Çocuklarla nasıl ilgileniyorsunuz? Boş zaman buluyoemusunuz?
Valla canım benim kızım 10 buçuk aylık şu anda sürekli emekliyor heryeri karıştırıyor onun peşinden koşturuyorum ancak uyuyunca ev işi yapıyorum ha bide artık ayaklari serbest ya çok rahat şu anda kendime boş zamanı ancak uyuyunca işten fırsat kalırsa kahve yapıp içiyorum öyle değerlendiriyorum benim günüm böyle geçiyor diğer kızımda anasinifina gidiyor sabah onu okula gönderiyorum ve gün erken başlıyor benim için

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yemin ederim gerçekten öyle olacak acı ama gerçek ilk kızımı doğurdum eşim resmen beni unuttu 😁😁
İntikam soğuk yenen yemekmis bende oğlan doğduğunda esimin papucunu dama atmıştım oğluma aşkım canim bebegim diye seslenirken esimde efendim diyordu sana demedim diyince aman bana bisey deme zaten sen diye Trip atiyodu simdj trip sırasi bende heralde 🤣🤣 aman sevsin kız çocuğu baba sevgisine doysun baska bisey istemem benim babam sevmeyi bilmezdi biz buyudukten sonra bize sevdiğini söylemişti daha önce çekinir di oda ailesinden öyle görmüş kizim babasinin sevgisiyle doluo taşsın kocam çocuklarla ilgileninve ben daha mutlu oluyorum 🥰

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
İntikam soğuk yenen yemekmis bende oğlan doğduğunda esimin papucunu dama atmıştım oğluma aşkım canim bebegim diye seslenirken esimde efendim diyordu sana demedim diyince aman bana bisey deme zaten sen diye Trip atiyodu simdj trip sırasi bende heralde 🤣🤣 aman sevsin kız çocuğu baba sevgisine doysun baska bisey istemem benim babam sevmeyi bilmezdi biz buyudukten sonra bize sevdiğini söylemişti daha önce çekinir di oda ailesinden öyle görmüş kizim babasinin sevgisiyle doluo taşsın kocam çocuklarla ilgileninve ben daha mutlu oluyorum 🥰
Aynen bende öyle olmuşum eşim hayatımın anlamı diyor bende efendim diyorum sana demedim diyor diyorum ne olur bana da desen diyor kızlarima diyorum ya işte ha sen ha onlara demişim ne farkeder diyor az önce bile bunun hakkında konuştuk bende aynı baba sevgisini hiç görmedim halada görmüyorum kızlarım çok şükür benim görmedigim sevgiyide görüyor fazlasıyla ben böyle kızına düşkün bir baba görmedim eşim aşırı derecede düşkün kızlarına şanslılar bu konuda

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende öyle olmuşum eşim hayatımın anlamı diyor bende efendim diyorum sana demedim diyor diyorum ne olur bana da desen diyor kızlarima diyorum ya işte ha sen ha onlara demişim ne farkeder diyor az önce bile bunun hakkında konuştuk bende aynı baba sevgisini hiç görmedim halada görmüyorum kızlarım çok şükür benim görmedigim sevgiyide görüyor fazlasıyla ben böyle kızına düşkün bir baba görmedim eşim aşırı derecede düşkün kızlarına şanslılar bu konuda
Ne mutlu baba sevgisi ile buyuyolar Allah'ım huzurunuzu bozmasin canım sağlıkla huzurla buyusun yavrun

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınlz? Çocuklarla nasıl ilgileniyorsunuz? Boş zaman buluyoemusunuz?
Bir kızım var 1, 5 yaşında günlük rutin sabah 8:15 te uyanıp kızımın altını üstünü değişip çizgi film açıp kahvaltı hazırlıyorum yiyoruz sonra kızım yine çizgifilim izlerken mutfağı toparlıyorum ortalığı toparlıyorum kızım o sırada yine dağıtıp ayağıma dolanıyo ama alıştım sonra kızımın uyku saati geliyo yatırıyorum hamile olduğum için bende yatıp dinleniyorum kızım 1 2 saat uyuyo kalkınca kızım ortalığı dağıtmış oluyo topluyorum yemek koyuyorum sonra kızım yine ortalığı dağıtmış oluyo yine topluyorum süpürge tutup toz alıp oturuyorum ve kızım yine ortalığı dağıtmaya başlıyo😂😂😂😂ve ben yine topluyorum akşam yemeği yiyoruz 9 10 gibi kızım uyuyo uyumadan önce ortalığı dağıtmış oluyo onuda gün sonunda tekrar toplayıp mutfağı toplayıp çay içip yatıyorum 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.