Ya kızlar bakarmısınız🙄😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diyet Soru \/ Cevap kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar bakarmısınız🙄😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,054 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diyet Soru \/ Cevap
Konu Başlığı Ya kızlar bakarmısınız🙄😔
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar zayıflamak istiyorum iyi bir diyet listesi bilen varmı. Yanı hızlı zayıflatan lütfen bildiyinizi yazın yaa merdiven çıkamıyorum vacaklarım kaslarım agrıyor fazla kilolu deylim 70 küsür ola bilirim ama boy kəsa o yüzden sıkıntı yardım lütfennn
Turk qehvesi icne seher axsam limon six ic😇 heqqiqeten mukemel netice verir men dogan kimi arigladim oldim 45 boydaki zurefeyem hele bil🤣 kokelmek.isdeyirem biraz

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar zayıflamak istiyorum iyi bir diyet listesi bilen varmı. Yanı hızlı zayıflatan lütfen bildiyinizi yazın yaa merdiven çıkamıyorum vacaklarım kaslarım agrıyor fazla kilolu deylim 70 küsür ola bilirim ama boy kəsa o yüzden sıkıntı yardım lütfennn
Ben üçlü Ganoexcel ürünleri satıyorum yakınlarım çok memnun alan bidaha alıyor asla yan etkisi yok Zayıflama seti 💪🏻

🦋Gano CLASSİC kahve yağlarınızı yakar.
🦋Gano Rooibos çay ödem atar.
🦋Gano Sıcak Çikolata tok tutar fazla yememenizi sağlar. Sütü arttırır

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Ben şu yazacaklarımı yaparak 12 kilo verdim kısa zamanda şiddetle tavsiye ederim
-sabah aç karnına ılık limonlu su
Kahvaltı ara öğün felan derken akşam 18.00 - 18.30 dan sonra hiç birşey yemedim sadece sade çay içiyordum arada
-pilav, makarna, ekmek yok bol çorba ..
-abur cubur felan hiç yemedim bol su ve salataya yöneldim
-yatmadan pulbiberli limonlu yoğurt yiyebilirsin yağ yakar.
-bol bol evde egzersiz yapabilirsin dumbble varsa çok işe yarar. Hatta Google playda programlar var onlardan yardım alabilirsin çok çok kilo veremesen bile sıkılaşacağın için görüntü ve beden ölçün muhakkak değişiyor.. 🙏🏻 Üşenme sakın muhakkak faydasını görürsün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sen iyi bir diyetisyene görün bence

Canım ben karatay diyetini uyguluyorum 1 ay kadar önce başladım yani oruçtan bi kaç gün önce o zaman 96 kiloydum şimdi 90 kiloyum ve kendimi gayet iyi hissediyorum emziriyorum bide sütümde de bi skıntı olmadı

Canım hamur işinden uzak dur bol bol spor yap

Canım hamur işinden uzak dur bol bol spor yap
Tüm gün 3 çocuk peşinden koşuyorum spordan beter vallahi
Canım diyetisyene git derim
Diyetisyene nasıl gideyim vakit yok .hemde burda öyle şeylere boş bakıyorlar
Canım ben karatay diyetini uyguluyorum 1 ay kadar önce başladım yani oruçtan bi kaç gün önce o zaman 96 kiloydum şimdi 90 kiloyum ve kendimi gayet iyi hissediyorum emziriyorum bide sütümde de bi skıntı olmadı
Karatay diyetimi nasıl diyet napıyon diyetde. Boyun kaç bu arada
Ben şu yazacaklarımı yaparak 12 kilo verdim kısa zamanda şiddetle tavsiye ederim
-sabah aç karnına ılık limonlu su
Kahvaltı ara öğün felan derken akşam 18.00 - 18.30 dan sonra hiç birşey yemedim sadece sade çay içiyordum arada
-pilav, makarna, ekmek yok bol çorba ..
-abur cubur felan hiç yemedim bol su ve salataya yöneldim
-yatmadan pulbiberli limonlu yoğurt yiyebilirsin yağ yakar.
-bol bol evde egzersiz yapabilirsin dumbble varsa çok işe yarar. Hatta Google playda programlar var onlardan yardım alabilirsin çok çok kilo veremesen bile sıkılaşacağın için görüntü ve beden ölçün muhakkak değişiyor.. 🙏🏻 Üşenme sakın muhakkak faydasını görürsün
Yani ekmeyi azaltdım baya azaltdım sabahları aç karnına elma sirkesini suya katıb içiyorum 2 gündür . Bide kilit konu saat 6 dan sobra yememek mi diyosun yani ?
Turk qehvesi icne seher axsam limon six ic😇 heqqiqeten mukemel netice verir men dogan kimi arigladim oldim 45 boydaki zurefeyem hele bil🤣 kokelmek.isdeyirem biraz
Türk qehvesi nətərdi az adi kofeni deyirsən?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki ikinci sezaryan olacak finish kilo
Ya benim 2si normal digum 3 cü sezeryan oldu 🙄

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Tüm gün 3 çocuk peşinden koşuyorum spordan beter vallahi

Diyetisyene nasıl gideyim vakit yok .hemde burda öyle şeylere boş bakıyorlar

Karatay diyetimi nasıl diyet napıyon diyetde. Boyun kaç bu arada

Yani ekmeyi azaltdım baya azaltdım sabahları aç karnına elma sirkesini suya katıb içiyorum 2 gündür . Bide kilit konu saat 6 dan sobra yememek mi diyosun yani ?

Türk qehvesi nətərdi az adi kofeni deyirsən?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya benim 2si normal digum 3 cü sezeryan oldu 🙄
😂😂öldum gulmekdenn🤣🤣maqazune turk kahfesi de verecekler özleri bankalarda olur kokoya oxsayan birseydi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar