Ya kızlar bakarmısınız🙄😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diyet Soru \/ Cevap kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar bakarmısınız🙄😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,076 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diyet Soru \/ Cevap
Konu Başlığı Ya kızlar bakarmısınız🙄😔
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim
Tüm gün 3 çocuk peşinden koşuyorum spordan beter vallahi

Diyetisyene nasıl gideyim vakit yok .hemde burda öyle şeylere boş bakıyorlar

Karatay diyetimi nasıl diyet napıyon diyetde. Boyun kaç bu arada

Yani ekmeyi azaltdım baya azaltdım sabahları aç karnına elma sirkesini suya katıb içiyorum 2 gündür . Bide kilit konu saat 6 dan sobra yememek mi diyosun yani ?

Türk qehvesi nətərdi az adi kofeni deyirsən?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya benim 2si normal digum 3 cü sezeryan oldu 🙄
Doğrudur vallahi 3 çocuk zor

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar zayıflamak istiyorum iyi bir diyet listesi bilen varmı. Yanı hızlı zayıflatan lütfen bildiyinizi yazın yaa merdiven çıkamıyorum vacaklarım kaslarım agrıyor fazla kilolu deylim 70 küsür ola bilirim ama boy kəsa o yüzden sıkıntı yardım lütfennn
Yürüyüş ve spor olmadan hiç Bir diyet işe yaramaz canım özellikle ip atlamak bacakları inceliyor ve de ekmeği keseceksin kahvaltıda yumurta peynir zeytin akşam yemeğin çorba ve salata olacak başka bişey yok aç kalmadan zayıflanmıyor maalesef

😂😂öldum gulmekdenn🤣🤣maqazune turk kahfesi de verecekler özleri bankalarda olur kokoya oxsayan birseydi
Üstüne türk kahvesi yazır ya adı coffe yazrr ??mənimki biraz elə şeylərdə dubdu deyəcəm fürk kahvesi gedib kapiçino alacag 😅🤣qızın neterdi neçə kilo dogdun dikişlərin bitib?
Doğrudur vallahi 3 çocuk zor
Zor ne kelme işgence 😅
Yürüyüş ve spor olmadan hiç Bir diyet işe yaramaz canım özellikle ip atlamak bacakları inceliyor ve de ekmeği keseceksin kahvaltıda yumurta peynir zeytin akşam yemeğin çorba ve salata olacak başka bişey yok aç kalmadan zayıflanmıyor maalesef
Ekmeyi azaltdım baya yavaş yavaş . Çorbada içiyorum kaç gündür beyaz peynir lor peyniri falan yiyiyorum öyle ama spor yapmıyorum zaten ev işleri çocukların arkasından koşmak falan derken spor gibi oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar