Sorum var Ya kızlar geldimi herşey üst üste gelir kabız olmuşum doktor kabız olmamaya dikkat et demişti zorliyamiyorum dikişlerim var😥😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Ya kızlar geldimi herşey üst üste gelir kabız olmuşum doktor kabız olmamaya dikkat et demişti zorliyamiyorum dikişlerim var😥😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,268 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar geldimi herşey üst üste gelir kabız olmuşum doktor kabız olmamaya dikkat et demişti zorliyamiyorum dikişlerim var😥😥
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol bimde ki kayısı suyunu al iç aşırı iyi geliyo birde yeşil elma ye
Bizde bin yok bitanem Almanya'da yasiom burdaki. Marketlerden aldım. Kayısı iyi geldi ama yinede daha tam çıkamadım. Tuvalete 🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim bolca kuru kayısı tüket,akşamdan 4-5adet kuru kayısıyı sıcak suya koy sabaha kadar kalsın,sabah hem suyunu hem kayısını ac karına ye kabızlığa yardımcı olur....bende 32haftalık hamileğim bunu bana doktorum tavsiye etti..Ve ya gliserin fitili var ondan kullana bilirsin...Allah yardımcın olsun
Fitil eczane önermedi dikişlerim var aşağıda arkaya doğru toz gibi bişey verdi ise yaramadı kayısı aldım o ise yaradı ama daha tam tuvalete yinede çıkamadım bu dediğini denicem ama

Canım benim bolca kuru kayısı tüket,akşamdan 4-5adet kuru kayısıyı sıcak suya koy sabaha kadar kalsın,sabah hem suyunu hem kayısını ac karına ye kabızlığa yardımcı olur....bende 32haftalık hamileğim bunu bana doktorum tavsiye etti..Ve ya gliserin fitili var ondan kullana bilirsin...Allah yardımcın olsun
Internetde kayısı hosafi tarifi gördüm onu yapsam olurmu oda böyle servet yapıon içine kayısı atıyom pişiyor fln öylede olur dimi

2uşaq anası

Kayıtlı Üye
rank
Bizde bin yok bitanem Almanya'da yasiom burdaki. Marketlerden aldım. Kayısı iyi geldi ama yinede daha tam çıkamadım. Tuvalete 🙈

Fitil eczane önermedi dikişlerim var aşağıda arkaya doğru toz gibi bişey verdi ise yaramadı kayısı aldım o ise yaradı ama daha tam tuvalete yinede çıkamadım bu dediğini denicem ama

Internetde kayısı hosafi tarifi gördüm onu yapsam olurmu oda böyle servet yapıon içine kayısı atıyom pişiyor fln öylede olur dimi
Canım benim sen araşdır tek kullanımlık lavman varsa kullana bilirsin,Ben yaşadığım yerde mikrolaks adlı lavman var benimde dikişlerim olanda ondan kullanıyordum....

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar