Sorum var Ya kızlar sağa yatmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Ya kızlar sağa yatmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,119 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar sağa yatmak
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Nur

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sırt üstü yatmadığın sürece bir sıkıntı yok canım 30. Haftadan sonra sırt üstü pozisyonda uzun süre durulduğu takdirde hamilelikte rahimin aldığı pozisyondan dolayı omurdan geçen damarlarda bası oluşacağı için heö rahime giden kan akışı azalacaktır hemde kalbe giden kan azalacağından dolayı tansiyonunda değişiklikler oluşabilir buda rahatsız eder zaten hiç değil uzun süre yatma tabiki bazen insan beli dinlensin istiyor. 5 10 dakikalık duruşların bir zararı yok. Hamilelikte kalp için en sağlıklı pozisyon sola yatmak ama bende yatamazdım sağda rahat ederdim hep

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Sırt üstü yatmadığın sürece bir sıkıntı yok canım 30. Haftadan sonra sırt üstü pozisyonda uzun süre durulduğu takdirde hamilelikte rahimin aldığı pozisyondan dolayı omurdan geçen damarlarda bası oluşacağı için heö rahime giden kan akışı azalacaktır hemde kalbe giden kan azalacağından dolayı tansiyonunda değişiklikler oluşabilir buda rahatsız eder zaten hiç değil uzun süre yatma tabiki bazen insan beli dinlensin istiyor. 5 10 dakikalık duruşların bir zararı yok. Hamilelikte kalp için en sağlıklı pozisyon sola yatmak ama bende yatamazdım sağda rahat ederdim hep
Aynen kuzum valla öyle oluyor çok şükür sırt üstü yatmamaya çalışıyorum elimden geldigince birde Sanw birşey sormak istiyorum suyun sınırda dedi şekerli şeyler çok yeme yürüyüş yap dedi suyum yükseliyor mu bunu mu kastetmis

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum valla öyle oluyor çok şükür sırt üstü yatmamaya çalışıyorum elimden geldigince birde Sanw birşey sormak istiyorum suyun sınırda dedi şekerli şeyler çok yeme yürüyüş yap dedi suyum yükseliyor mu bunu mu kastetmis
Evet canım gebelik şekeri oluşursa bebeğin suyu yükseliyor. Şekerli tatlı gıdalardan biraz uzak dur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sen doğum yaptin mı canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy canım o dönmek varya mahvediyor

Ayy canım o dönmek varya mahvediyor

Elimden geldiğince sola yatmaya çalışıyorum kuzun