Sorum var Yalancı sancı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Yalancı sancı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 910 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalancı sancı mı
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Kızlar ilk gebeliğim olduğu için pek tecrübem yok bikaç gündür ara ara kalçamdan parmak uçlarıma kadar bir sızı giriyor sizce bu yalancı sancı mı başka bişy mi pek anlayamadım ben
Dinlenince geçiyorsa yalancı sancıdır. Düzenli ise ve gitgide şiddeti artiyorsa gerçek doğum sancısıdır.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk gebeliğim olduğu için pek tecrübem yok bikaç gündür ara ara kalçamdan parmak uçlarıma kadar bir sızı giriyor sizce bu yalancı sancı mı başka bişy mi pek anlayamadım ben
yalanci sanci kendini sıcak tuttugunda gecer sicak suyla duş al gecerse yalanci sancidir ama kendini sicak duttugun halde gecmiyo daha cok şiddetleniyosa sancin gercwk sancidir gulum allah tek sanciyla kurtarsin 🥰

Canım benimde ilk bebegimdi bende çok korkuyordum yalancı sancı olabilir benim bikackez olmuştu hastaneye gitmiştim bişey yok demislerdi zaten gerçek sancı olunca anlıyorsun canım ilk karnimda az sonrası afedersin benim arka makattan baskı şeklinde başlamıştı yani o sancı gelince fark ediyorsun canım biseyler olduğunu ve yalancı sancı hareket edince felan geçerken gerçek sancı tam tersi hareket edince daha da şiddetleniyor

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
yalanci sanci kendini sıcak tuttugunda gecer sicak suyla duş al gecerse yalanci sancidir ama kendini sicak duttugun halde gecmiyo daha cok şiddetleniyosa sancin gercwk sancidir gulum allah tek sanciyla kurtarsin 🥰
Çok teşekkür ederim bitanem Allah razı olsun 💗🌺😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım
Canım benimde ilk bebegimdi bende çok korkuyordum yalancı sancı olabilir benim bikackez olmuştu hastaneye gitmiştim bişey yok demislerdi zaten gerçek sancı olunca anlıyorsun canım ilk karnimda az sonrası afedersin benim arka makattan baskı şeklinde başlamıştı yani o sancı gelince fark ediyorsun canım biseyler olduğunu ve yalancı sancı hareket edince felan geçerken gerçek sancı tam tersi hareket edince daha da şiddetleniyor
Anladım canım benim çok teşekkür ederim tecrübelerini benimle paylaştığın için 😍💗🌺💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar