Sorum var Yalancı sancı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Yalancı sancı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 924 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalancı sancı mı
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar ilk gebeliğim olduğu için pek tecrübem yok bikaç gündür ara ara kalçamdan parmak uçlarıma kadar bir sızı giriyor sizce bu yalancı sancı mı başka bişy mi pek anlayamadım ben
Kuzum ağrıların duzenlimi devam ediyor eğer dinlenince uzanınca geçiyorsa ağrıların yalancı sancidir ama geçmiyorsa doktoruna bir görün kuzum sancılarına baksınlar sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim balim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ilk gebeliğim olduğu için pek tecrübem yok bikaç gündür ara ara kalçamdan parmak uçlarıma kadar bir sızı giriyor sizce bu yalancı sancı mı başka bişy mi pek anlayamadım ben
Düzenini takip et bakalım kuzum bide dinlenince geçiyor mu

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Düzenini takip et bakalım kuzum bide dinlenince geçiyor mu
Tamam canım dk tutacağım sağol 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ağrıların duzenlimi devam ediyor eğer dinlenince uzanınca geçiyorsa ağrıların yalancı sancidir ama geçmiyorsa doktoruna bir görün kuzum sancılarına baksınlar sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim balim
Dinlenince geçiyor canım çok teşekkür 😘🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dinlenince geçiyor canım çok teşekkür 😘🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar