Yalannn❗❗❗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Yalannn❗❗❗ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,679 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalannn❗❗❗
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Oda iyiyms walla bilemedim hiç yasamadqm durumlar 🤦‍♀️ ama başıma qelse tahammül edebilirmiyim bilmiyorum. Sende yeri qelip bi durumunda aynı ilqi qerektiqnde eşin yapmazsa söylenirsn. Geçen kardesi abi uçak bileti al demiş eşim ewe qeldi kardeşim uçak biletini benim almami snra werecqini soyluyo qulum dedi quweniyosan al dedim. Ya ewlilik bir olmaktır ayrı qayri olunmaz benim aklım ermiyor öbür şekle
Normalde herşeyi benimle paylaşırdı neden böyle yaptı bilmiyorum geçen ay 2 tanede bekar bacısı var antalyaya tatile gittiler benimki karşıladı masraflarını bana söylediği zaman sorun yok ama sakladığı için sinirim bozuldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen takmamaya bak bebegin seni emiyor çocuga sinir sütü verme
Aynen kuzum doğru söylüyorsun anlıyormuş gibi gözümün içine bakıyor zaten huzursuz oluyor galiba

Olqunda yaşı warmi kuşum unutulacak bisey deqil. Yinede werecklerinden eminsen uzatma arada yawrunuz warmis olacaqi warms olmuş keza konussanda söylensende olan olduquyla kalms olur
Aynen öyle olan oldu ama ben gerçekten parada arabada değilim şuan problem ne amaçla bana söylemedi arkamdan iş çevirdi sormadım sorarsam konuşmadığın için vermezdin diyecek yine beni suçlayacak sanırım

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Normalde herşeyi benimle paylaşırdı neden böyle yaptı bilmiyorum geçen ay 2 tanede bekar bacısı var antalyaya tatile gittiler benimki karşıladı masraflarını bana söylediği zaman sorun yok ama sakladığı için sinirim bozuldu

Aynen kuzum doğru söylüyorsun anlıyormuş gibi gözümün içine bakıyor zaten huzursuz oluyor galiba

Aynen öyle olan oldu ama ben gerçekten parada arabada değilim şuan problem ne amaçla bana söylemedi arkamdan iş çevirdi sormadım sorarsam konuşmadığın için vermezdin diyecek yine beni suçlayacak sanırım
Kurban olasın o çocuga silkelen git ogluna bak getirme beni oraya gözlerine kurban onun

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Güven çok önemli bir kere güvenini kaybettiyse Emin ol hiç bir şey eskisi gibi olmuyor herşey de Acabaa diye düşünce oluyo

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Güven çok önemli bir kere güvenini kaybettiyse Emin ol hiç bir şey eskisi gibi olmuyor herşey de Acabaa diye düşünce oluyo
Aynen öylee şuan ister istemez acabalarla doluyum daha önce söylediği ve yaptıklarını sorguluyorum yaptı mı bilmiyorum günahını almak istemiyorum cesaret ettiyse sonuçlarına katlanacak

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Kendi yapilmis gibi hissettim direk bosarim heleki konusmadigim birine vericek bide katil olurum ben

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlarrr eşim ilk defa benden önemli birşeyi sakladı biraz uzun olacak özür dilerim kızlar ben hamile kalınca arabamı sattım sürmek istemiyordum kapının önünde kalmasıda saçma geldi satalım sonra yenisini alırım dedim sattık eşime verdim parasını hesabında kalsın alacam yada sermayene ekle ama alacam sonra araba dedim yok kullanmam ben hesapta durur istersen sen kendi hesabına al yok ya ne farkerder dedm neyse ona verdim doğum vs derken araba alalım mı dedi birkaç ay daha geçsin dedim tmm dedi oğlum 7 aylık olunca artık şart oldu bana ben şimdi ailemi ziyarete geldim dün kuzenimin arabasını çok begendim satarım falan dedi gittikten sonra ciddi ciddi aradı istersen verim satacam gerçekten falan dedi olur dedim bilmediğim birinden almaktansa mantıklı geldi neyse eşim şimdi alamayız para yok dedi nasıl yani dedim ben kız kardeşime borç verdim ev aldılar ya senin paranı verdim 1 yıl içinde verecekler seneye alırız sana araba dedi dalga geçer gibi tabii ipler koptu bende agzıma geleni saydım kavga ettik benim olanı bana sormadan hele ki konuşmadığım birine vermesi beni çileden çıkartıyor artık ona güvenmem dürüst olmasını beklerdim vermeden bana sorabilirdi şimdi ben haksızmıyım beyefendi bana çok büyütüyorsun diyor 🤨
Haklisin canim senin parani senen izinsiz niye kimese versinki

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Böyle gül gözlerinde aşk çıksın evlatlarına Aminn bacım düşmanıma bike versin bacım bazen tekme atıyor o kadar heyecanlı oluyorum🤗🤗🤗
Aminn inşaAllah bacım çok güzel o tekmeler ya sağlıkla gelsin balım 🤲

Kendi yapilmis gibi hissettim direk bosarim heleki konusmadigim birine vericek bide katil olurum ben
İnsanın çok zoruna gidiyor maalesef kendimide yırtsam geriye dönemiyoruz yemiş bir b*k ne yapim ki artık

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Aminn inşaAllah bacım çok güzel o tekmeler ya sağlıkla gelsin balım 🤲

İnsanın çok zoruna gidiyor maalesef kendimide yırtsam geriye dönemiyoruz yemiş bir b*k ne yapim ki artık
Ama anlamadqm bacisinin durumu yoksa 1 yıl snra kadın kendinimi yada çocuklarını mi satıp paranizi ödeyeckmis. Alabiliyorsa 1 yıl snra parasi olacaksa 1 yıl snra ew alsayms hiç mantık bulamdm bu işte.

Tüm sayfalar yüklendi.