yalnızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan yalnızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,389 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yalnızlık
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi
S

Seym4

Guest
kızlar benim gibi yalnız olan varmı kimsem yok burda evde sürekli yalnızım hep aynı şeyler derdimi anlatacak bi yakın arkadaşım bile yok valla sıkıldım bunaldım ya komşuluk ta yok akraba da yok kimsem yok hep tekim benim gibi olan varmı
Kaderdaşım 😅 bende Avrupadayım gevurların içinde. Sıkma kendini psikolojini bozma şükredelim. Allah yardımcımız olsun.

kızlar benim gibi yalnız olan varmı kimsem yok burda evde sürekli yalnızım hep aynı şeyler derdimi anlatacak bi yakın arkadaşım bile yok valla sıkıldım bunaldım ya komşuluk ta yok akraba da yok kimsem yok hep tekim benim gibi olan varmı
Malesef ben🤦😔annemler kayınvalidem köyde oturduğum yerde hickimsem yok bı halam var arada o geliyor okadar dediğin gibi bı kahve içecek arkadaşım bile yok 😭benim apartmanda herkes yaşlı hoş yaşlı olmasa da eşim izin vermez birilerine gitmeme markete bile izin vermiyor yalnız gitmeme çok kıskanç 😔sabaha bebeğim uyumuyor sabah bı yatıyoruz öğlen kalkıyoruz akşama kadar temizlik yemek akşamda otur otur için sıkılıyor çok ağlıyorum ben ya içim sıkılır gibi oluyor ağlıyorum ağlıyorum rahatlıyorum .bebek doğmadan gene 2 ayda birde olsa annemlere gider bikacgun kalırdım bebek olunca gidip kalamiyom da iyice bunaldım evde inanır mısın 4 ay olucak bebeğim olalı hastane sağlık ocağı ev 😏bazen markete uğruyoruz gelirken hepsi bu

Ben canım tıpkısınn aynısı ailemde uzakta.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Malesef ben🤦😔annemler kayınvalidem köyde oturduğum yerde hickimsem yok bı halam var arada o geliyor okadar dediğin gibi bı kahve içecek arkadaşım bile yok 😭benim apartmanda herkes yaşlı hoş yaşlı olmasa da eşim izin vermez birilerine gitmeme markete bile izin vermiyor yalnız gitmeme çok kıskanç 😔sabaha bebeğim uyumuyor sabah bı yatıyoruz öğlen kalkıyoruz akşama kadar temizlik yemek akşamda otur otur için sıkılıyor çok ağlıyorum ben ya içim sıkılır gibi oluyor ağlıyorum ağlıyorum rahatlıyorum .bebek doğmadan gene 2 ayda birde olsa annemlere gider bikacgun kalırdım bebek olunca gidip kalamiyom da iyice bunaldım evde inanır mısın 4 ay olucak bebeğim olalı hastane sağlık ocağı ev 😏bazen markete uğruyoruz gelirken hepsi bu
Bende kendimi tek sanıyordm

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Var kuzum aynı ben hiç bir sosyal yaşantım çevrem var eşimden dolayı izin vermiyor sosyal internet bile yok watsap hariç emin ol bende bunaldım ve Allah'tan burda sizler gibi arkadaslarim var da zaman geçiyorum iyisiyle kötüsüyle sertleşip bir içimi boşaltıyorum fikirler alıyorum yanlız degilsn uzakta olsak biz varız 😀keşke yakın olsak ne güzel olurdu burda böyle güzel arkadaşlıklar kurduk birbirimize yakın olsak demek ki ne eğlenceli arkadaşlıklarımiz olurdu

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben varım canm benim burda kimsem yok yanlizim bende ben yabancı olduğum için ve burda evlendim kaldım ailem akrabam herşeyim memleketde

Tüm sayfalar yüklendi.