yalnızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan yalnızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,394 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yalnızlık
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
kızlar benim gibi yalnız olan varmı kimsem yok burda evde sürekli yalnızım hep aynı şeyler derdimi anlatacak bi yakın arkadaşım bile yok valla sıkıldım bunaldım ya komşuluk ta yok akraba da yok kimsem yok hep tekim benim gibi olan varmı
Neguzel gerçekten yalnızsın. Ben okadar akrabaya okadar kardeşe sahip olmama rağmen vede hepsi yakın mesafede olmasına rağmen yalnızım.

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle gidiyorum canım araba ile çocuğu götürüp geliyoruz.saglik ocağı çok yakın ben götüreyim bı hava alayım diyorum çocuk üşür diyor seninki de mi kıskanç 😏
Yok canım benmkı kıskanclıktan degıl esım sehır dısında calısıyo bende koyde yasıyom komsum arkadasım yasıtım bayramda bıle kapımı acsn kımse yok kaynanamgılın evı yakın onlara ara sıra gıdıp gelıyom oda kayna na sonucta ynı bı arkdas gıbı sohbet edıp eglenemıyosun yanı, ot gıbı gıbı hıssedıyom artık kendımı herkes bı sekulde hayatı yasıyo bızde sap gıbı işte bıde hamıleyım bazen canım bısıler cekıyo elıme gecmesı gunler alıyor ,
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neguzel gerçekten yalnızsın. Ben okadar akrabaya okadar kardeşe sahip olmama rağmen vede hepsi yakın mesafede olmasına rağmen yalnızım.
Yanliş anlamasan bısı sormk ısterım kardeslerınle aran mı yok yoksa esınmı ızın vermıyo ,benmde bı ablamla aram yok ama dıgerlerıyle cok ıyız ama baska sehırde onlarda yanı yanı bana yakın olsalar sık sık gıder gelırdım onlarda

Yok canım benmkı kıskanclıktan degıl esım sehır dısında calısıyo bende koyde yasıyom komsum arkadasım yasıtım bayramda bıle kapımı acsn kımse yok kaynanamgılın evı yakın onlara ara sıra gıdıp gelıyom oda kayna na sonucta ynı bı arkdas gıbı sohbet edıp eglenemıyosun yanı, ot gıbı gıbı hıssedıyom artık kendımı herkes bı sekulde hayatı yasıyo bızde sap gıbı işte bıde hamıleyım bazen canım bısıler cekıyo elıme gecmesı gunler alıyor ,
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanliş anlamasan bısı sormk ısterım kardeslerınle aran mı yok yoksa esınmı ızın vermıyo ,benmde bı ablamla aram yok ama dıgerlerıyle cok ıyız ama baska sehırde onlarda yanı yanı bana yakın olsalar sık sık gıder gelırdım onlarda
Anladım kuzum rabbim yardımcın olsun 🙏

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar