Yardım eder misiniiiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianneee tarafından oluşturulan Yardım eder misiniiiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,724 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım eder misiniiiz
Konbuyu başlatan Yenianneee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
6+4 haftalık hamileyim kalp atışını duyamadı doktor bugün, salı günü hazırlıklı gel dedi çok korkuyorum siz kaçıncı haftada duydunuz???😢😢
C
6+4 haftalık hamileyim kalp atışını duyamadı doktor bugün, salı günü hazırlıklı gel dedi çok korkuyorum siz kaçıncı haftada duydunuz???😢😢
T
Allah razı olsun çok teşekkür ederim güzel dualarınız için❤️🙏🏻
canım benim bana da aynısını yaptı bi de özelin doktoru çok iyi bir hastaneydi haftaya aç gel kürtaj olabilir dedi ağlamaktan çatladım eşim başka doktora gitti geç döllenme olduğu için daha erken dedi 1 hafta sonra tekrar gittim kalbini dinledik asla bir doktorun dediğiyle hareket etme canını da sıkma bazen 8 haftaya kadar bile dinleniyor kalp atışı illa 6. Haftada olacak diye bir şey yok

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben bir kaç yorumda daha bunu duydum 6 haftalık insana birdaha duyulmazsa kürtaj yapıcam diyen ve yapan olmuş. Allah ıslah etsin her bebek bir değil zaten çok erken sakın öyle bir hata yapıp o doktora gitmede öylelerine inanmada canım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar