Yardım eder misiniiiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianneee tarafından oluşturulan Yardım eder misiniiiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,714 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım eder misiniiiz
Konbuyu başlatan Yenianneee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Alev

Kayıtlı Üye
rank
6+4 haftalık hamileyim kalp atışını duyamadı doktor bugün, salı günü hazırlıklı gel dedi çok korkuyorum siz kaçıncı haftada duydunuz???
6+4 haftalık hamileyim kalp atışını duyamadı doktor bugün, salı günü hazırlıklı gel dedi çok korkuyorum siz kaçıncı haftada duydunuz???😢😢
Bende 6+4 duydum. sen doktorun öyle dediğine bakma. Benim sağlık ocağındaki doktor tanıdığım Dı. Bana demişti gittiğinde kalp atışı duymazsın sakın korkma panik yapma 8 hafta 9 da bile duyabilirsin demişti içim rahat bir şekilde gittim. Senin doktor direk öyle bişey söylemesi saçma geldi. Bence başka doktora git sen

Kibar

Kayıtlı Üye
rank

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
6+4 haftalık hamileyim kalp atışını duyamadı doktor bugün, salı günü hazırlıklı gel dedi çok korkuyorum siz kaçıncı haftada duydunuz???😢😢
O nasıl bir doktor 8 9 haftalara kadar da duyabilir ben 8.haftamda duydum siz hep dua edin kontrole gittiğinizde elinizi karnınıza koyun ayetel kürsi okuyun inşallah duyacaksınız

Rümeysa B

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunuzu değiştirin tavrı çok yanlış. Bende 8. Haftada duymuştum korkmayın sabırlı olun.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar