Yardım eder misiniiiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianneee tarafından oluşturulan Yardım eder misiniiiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,725 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım eder misiniiiz
Konbuyu başlatan Yenianneee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
6 hafta cok Ekren canım 8 9 da duyuluyor kalp atsıı kesinlikle Baska doktora goturun moralini de bozma sakin strese girme bebek gelısmede etkılenmesın

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
6+4 haftalık hamileyim kalp atışını duyamadı doktor bugün, salı günü hazırlıklı gel dedi çok korkuyorum siz kaçıncı haftada duydunuz???😢😢
Ben 5 hafda 5 gunliyinde duydum canim daha gec duyanlarda oliuyo korkma insallah tez zamanda duyarsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başka doktora görünmeli miyim??
Evet canim gorun😏 o doktor ne slaak salak konuşmus sinir oldum ya

Başka doktora görünmeli miyim??

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
B
6+4 haftalık hamileyim kalp atışını duyamadı doktor bugün, salı günü hazırlıklı gel dedi çok korkuyorum siz kaçıncı haftada duydunuz???😢😢
Bende tam 6+4 de gittim sadece kese vardı bebek yoktu ama bana hiç böyle bişey demedi doktor olabilir dedi erken henüz bişey demek için geç döllenme olmuş olabilir haftaya geldiğinde daha net gözükür o zaman daha iyi sonuç olur şimdi çok erken bu zaman zaten diye yolladı beni

B

Bsr

Guest
Benim tanıdığım da öyle olmuştu bebeği almamız gerekiyor kalp atışını alamadık demişlerdi başka doktora gitti oda bekleyelim dedi geç döllenme olabilir demişti ve dediği gibi oldu kalp atışını aldılar canım sen başka doktora git bide bekle ALLAH'IM hakkında ne hayirli ise onu versin insaALLAH 🤲🏻

Yenianneee

Kayıtlı Üye
rank
Benim tanıdığım da öyle olmuştu bebeği almamız gerekiyor kalp atışını alamadık demişlerdi başka doktora gitti oda bekleyelim dedi geç döllenme olabilir demişti ve dediği gibi oldu kalp atışını aldılar canım sen başka doktora git bide bekle ALLAH'IM hakkında ne hayirli ise onu versin insaALLAH 🤲🏻
Allah razı olsun hepinizden 🙏🏻🙏🏻

Ben 5 hafda 5 gunliyinde duydum canim daha gec duyanlarda oliuyo korkma insallah tez zamanda duyarsin

Sorma beni mahvetti sabahtan beri 😢

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
7 haftaya yakinn
7 haftaya yakindi duydum 6 haftada kese vardi bebek toktu bos olabilir demisti korkuttu 7 de kanama oldu acile gittim kalp atisi vardi dusukk riski vardi korkma erken daha dua et rabbim selametle gelistirsin bebegini duyarsin insallah 9 ahftaya kadar acele etme bence

Yenianneee

Kayıtlı Üye
rank
7 haftaya yakinn

7 haftaya yakindi duydum 6 haftada kese vardi bebek toktu bos olabilir demisti korkuttu 7 de kanama oldu acile gittim kalp atisi vardi dusukk riski vardi korkma erken daha dua et rabbim selametle gelistirsin bebegini duyarsin insallah 9 ahftaya kadar acele etme bence
Allah razı olsun dualarınız için inşAllah hayırlı haberler yazarım buraya ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar