yardım edin bana kafam çok karıştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice _07 tarafından oluşturulan yardım edin bana kafam çok karıştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,790 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yardım edin bana kafam çok karıştı
Konbuyu başlatan Hatice _07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar ben napmam lazım sızın ne zaman göründü bebeğinizin kwsesı kaçıncı haftada ben ayın14 de gıttım ama gebelik şimdilik görünmüyor dedi doktor bu hafta üçünçü haftam oldu sizce gelecek adet haftam onumu beklesem napsam

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
arkadaşlar ben napmam lazım sızın ne zaman göründü bebeğinizin kwsesı kaçıncı haftada ben ayın14 de gıttım ama gebelik şimdilik görünmüyor dedi doktor bu hafta üçünçü haftam oldu sizce gelecek adet haftam onumu beklesem napsam
Gebe kalmak istiyorsunuz son adet tarihinizden itibaren 3. hafta geçti doğrumudur. Bilinçli gebelik istiyorsanız doktoruna söyleyip folik asit kullanarak daha kolay gebelik başlancıgı saglayabilirsiniz. Son adet tarihinizden itibaren en az 5 hafta geçmesi daha sonrasında gebelik testi yaptırarak kendiniz gebelik kontrolu yapabilirsiniz. Gebelik testiniz pozitif ise kontrole gidip kan tahlilleri ile değerleri kontrol ettiriniz.
Rabbim saglıcakla kucagınıza almayı nasip etsin tüm gebelerimizi 🤰

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
Gebe kalmak istiyorsunuz son adet tarihinizden itibaren 3. hafta geçti doğrumudur. Bilinçli gebelik istiyorsanız doktoruna söyleyip folik asit kullanarak daha kolay gebelik başlancıgı saglayabilirsiniz. Son adet tarihinizden itibaren en az 5 hafta geçmesi daha sonrasında gebelik testi yaptırarak kendiniz gebelik kontrolu yapabilirsiniz. Gebelik testiniz pozitif ise kontrole gidip kan tahlilleri ile değerleri kontrol ettiriniz.
folik asit kullanıyorum 1aydır

Nunu

Kayıtlı Üye
rank
Cok erken 5. Haftayi bekleyin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar