yardım edin bana kafam çok karıştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice _07 tarafından oluşturulan yardım edin bana kafam çok karıştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,907 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yardım edin bana kafam çok karıştı
Konbuyu başlatan Hatice _07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
1 hafta değil bugun rgli günümdü ama olmadım yarın ve birkaç gün bekliycem gelmesse gitcem hastaneye

Guns3

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar ben napmam lazım sızın ne zaman göründü bebeğinizin kwsesı kaçıncı haftada ben ayın14 de gıttım ama gebelik şimdilik görünmüyor dedi doktor bu hafta üçünçü haftam oldu sizce gelecek adet haftam onumu beklesem napsam
Reglime 5 gün kala öğrendim hamile olduğumu kan ve idrar tahlilin de çıktı. Doktoro gittim sonuçlarıma baktı 4 haftalik hamileymişim ama ultrosonla bakmadı reglim geçmediği için ve kese gözükmez dedi haftaya gelmemi söyledi perşembe günü gideceğim insallah bi sorun yoktur

Mucizem3461

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar ben napmam lazım sızın ne zaman göründü bebeğinizin kwsesı kaçıncı haftada ben ayın14 de gıttım ama gebelik şimdilik görünmüyor dedi doktor bu hafta üçünçü haftam oldu sizce gelecek adet haftam onumu beklesem napsam
Ben 10yıldır bekliyorum gebelik bu ay nasıl oldu bilmiyorum 7gündür geçiktim iki gündür bulantı sık idrara çıkma gibi vs çekiyorum okadar hayal kırıklığı yaşadımki elim teste varmıyor sabahı iple çekiyorum uyku haram bu gece ya yıkılacam ya hayata tutunacam🙈🥺🙏

Tüm sayfalar yüklendi.