Yardim kafam karsik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ümran tarafından oluşturulan Yardim kafam karsik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,988 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardim kafam karsik
Konbuyu başlatan ümran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

ümran

Kayıtlı Üye
rank
benim adetim iki gun gecti hiç şaşmaz di bugün test yaptim negatif ama bi haftadir adet olacakmisim gibi ağrılarım bide batmalar var kasikta göğüslerimde çok açıyor ben bir iki gun sanci çakar sonra adet olurdum ama bu böyle olmadı acaba erken mi yaptım tahlili sizdede böyle olan varsa belirtiler nasıl nezaman başladı nezaman yaptınız cevap verirseniz sevinir kafam çok karışık kusura bakmayın

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Evet benim iki bebegimde de oyleydi bi sende degil yani cogu gebelikte bu boyledir kese olusur gelisir daha sonra bebek

K

Kafası karışık anne

Guest
benim adetim iki gun gecti hiç şaşmaz di bugün test yaptim negatif ama bi haftadir adet olacakmisim gibi ağrılarım bide batmalar var kasikta göğüslerimde çok açıyor ben bir iki gun sanci çakar sonra adet olurdum ama bu böyle olmadı acaba erken mi yaptım tahlili sizdede böyle olan varsa belirtiler nasıl nezaman başladı nezaman yaptınız cevap verirseniz sevinir kafam çok karışık kusura bakmayın
%99 duyarlı testler var adet gecikmesi olmadan yapabileceğin ben ondan yaptım sabah ilk idrarla yapınca daha doğru çıkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar