Yardım🦋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Yardım🦋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,274 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım🦋
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EbruSamir❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba anne sütü ile beslenen Bebişlerin genelde burnu tıkanıyormuş, bizde de o sorun var acaba bebişlerinizin burunlarını nasıl temizliyorsunuz biz 2 aylığız 🙈🦋
Benim oğlumun çok nadir tıkanır o zaman sütümü sagarin burnuna geçer canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba anne sütü ile beslenen Bebişlerin genelde burnu tıkanıyormuş, bizde de o sorun var acaba bebişlerinizin burunlarını nasıl temizliyorsunuz biz 2 aylığız 🙈🦋
Anne sütüyle alakası var mı bilmiyorum ilk defa duydum ama anne sütü bebeğin burnunu açıyor onu denedim faydasını gördüm

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bebek burnunu temizleen aletden almiwdim.amma hic gerek olmadi fazla tkanmiyor amma ben mama veriyorim.kizma

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Yarisini bir burna diger yarisinida oburune seklindemi yapiyorsun kac saat araliklarla birde gunde kac kere acaba ??
Evet canım yarısını bir burnuna yarısını diğer burnuna boşaltıyorum doktorum bana günde en fazla 3-4 kere yapabileceğimi söylemişti Ben de sabah öğlen akşam yapıyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar