Yardımm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylinilda tarafından oluşturulan Yardımm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,568 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımm
Konbuyu başlatan Ceylinilda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Ben vestel kullanıyorum buzluk kısmı küçük ama sebzeyi meyveyi 10-15 gün muhafaza ediyor yemekler bozulmuyor çok memnunum
Vestelde fiyat olarak uygun ama daha onceki tv vesteldii çok berbat biseydii esim bedava verse almam dio🙃sanirim esya birazda şans işi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

0ü1
Beko malının arkasında duruyor en azından canım benim bütün beyaz eşyalarım Beko
Bende beko yada profilo die dusunuyorum cnm cok teşekkur ederim🙏

0ü1
Beko malının arkasında duruyor en azından canım benim bütün beyaz eşyalarım Beko
Çok zorlanacaksan idareten 2. El alabilirsin canım 500 yl yede bulursun fikir olsun marka olarak aldığım zaman indirimli uygun diye beko aldım ben çok memnunum
Letgodan filan baktim ama icime sinmedii
Çok zorlanacaksan idareten 2. El alabilirsin canım 500 yl yede bulursun fikir olsun marka olarak aldığım zaman indirimli uygun diye beko aldım ben çok memnunum
Letgodan filan baktim ama icime sinmedi canim ya ,bide annemler gelcek haftaya dogum icin ,bazi ailevi skntilarda yasadigimiz icin ailem hepten kudurur bi dolap alamiycaksan biz kizimiza bakarız der öyle arada kaldimki ,oyle zor bi hamilelik gecirdimki 8 ay göz yasim dinmedi ,Rabbim çektigim skntilara evladimla mükafatlandirsin insallah demekten baska elimden birseyde gelmedi😔

Son düzenleme:

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hatunlar 35 haftalik hamileyim ,buzdolabım bozuldu hic olmiycak bir vakitte😔hersey üst üste geldikce geliyor ,yapilcak gibi degilmis mecbur kaldik borc harc yenisini alcaz ama ne marka alsam hiç bilemedim sizler hangi markayı kullaniyorsunuz?Profilo kullanan varmı acaba ,tavsiye edermi?Allah yeni yuva kurcak olanlara yardım etsin 🙏ev ocak kurulcak gibi degil 😔
Ben beko yada arçelik kullanıyorum genelde beyaz eşyalarımı canım memnunum şimdilik bir sıkıntı yaşamadım henüz 2 yıllık evliyim ama beyaz eşya bence şans işi ya

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hatunlar 35 haftalik hamileyim ,buzdolabım bozuldu hic olmiycak bir vakitte😔hersey üst üste geldikce geliyor ,yapilcak gibi degilmis mecbur kaldik borc harc yenisini alcaz ama ne marka alsam hiç bilemedim sizler hangi markayı kullaniyorsunuz?Profilo kullanan varmı acaba ,tavsiye edermi?Allah yeni yuva kurcak olanlara yardım etsin 🙏ev ocak kurulcak gibi degil
Vestelde fiyat olarak uygun ama daha onceki tv vesteldii çok berbat biseydii esim bedava verse almam dio🙃sanirim esya birazda şans işi

Letgodan filan baktim ama icime sinmedi canim ya ,bide annemler gelcek haftaya dogum icin ,bazi ailevi skntilarda yasadigimiz icin ailem hepten kudurur bi dolap alamiycaksan biz kizimiza bakarız der öyle arada kaldimki ,oyle zor bi hamilelik gecirdimki 8 ay göz yasim dinmedi ,Rabbim çektigim skntilara evladimla mükafatlandirsin insallah demekten baska elimden birseyde gelmedi😔
Çok geçmiş olsun artık taksitle alınır yapacak bişey yok hayırlısı 😇

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Benimde vestel tv den yana yüzüm gülmedi ama buzdolabını çok ısrar ettiler almam için 1 senedir kullanıyorum memnunum açıkçası birtek dediğim gibi buzluğu küçük

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Benimde vestel tv den yana yüzüm gülmedi ama buzdolabını çok ısrar ettiler almam için 1 senedir kullanıyorum memnunum açıkçası birtek dediğim gibi buzluğu küçük
Simdiki dolaolarin difrizleri genelde kucuk cnm ya ,xxl dolaplarinki guzel ama onada ne yerim uygun ne de bütcem,vestelede bakayim yinede cok sagol

Sagol canım ,sağlık olsun napalım bi sekilde Rabbim yardim eder inşallah😊

Sagol canım ,sağlık olsun napalım bi sekilde Rabbim yardim eder inşallah😊
Ben beko yada arçelik kullanıyorum genelde beyaz eşyalarımı canım memnunum şimdilik bir sıkıntı yaşamadım henüz 2 yıllık evliyim ama beyaz eşya bence şans işi ya
Evet canm ya bende hotpoint ariston kullandim 13 senedir tık demedii ,zamansız elimde patladi ama zaten omrünu yemis yani,beko dusunuyorum bende cok tskler🙏

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Hatunlar 35 haftalik hamileyim ,buzdolabım bozuldu hic olmiycak bir vakitte😔hersey üst üste geldikce geliyor ,yapilcak gibi degilmis mecbur kaldik borc harc yenisini alcaz ama ne marka alsam hiç bilemedim sizler hangi markayı kullaniyorsunuz?Profilo kullanan varmı acaba ,tavsiye edermi?Allah yeni yuva kurcak olanlara yardım etsin 🙏ev ocak kurulcak gibi degil 😔
Bosch kullanıyoruz , gayet memnunuz.

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Benimde süpürge bozuldu dogum zamanı ama bugün aldım çok pahalı ya cnm herşey ben altus kullanıyorum istersen al çok iyi alt buzluk üstü b6zdolabı

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Ayy normal bi zamanda olsak en en iyisi olsun 3_5 gunluk kullancagim birsey degil derim ama hersey oyle ust uste geldiki altindan kalkacak gücumuz kalmadı valla o yuzden hem biraz uygun hemde iyi kotu idare etcegim birseyler almam lazim ama 10 binden asagi dolap yok zaten😔yarın spot magzalarına bakcaz ,sizede gecmis olsun çok zor ve can skıcı
Evet şu an için en mantıklı olanı spot mağazaları bence de evlendigim zaman maddi durumumuz yoktu memleketten uzakta olduğumuz için sporcudan 2000 e XXL bı buz dolabı almıştım mükemmel çalışıyor sıfırdan farkı olmayan ürünler denk geliyor bazen

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Benimde süpürge bozuldu dogum zamanı ama bugün aldım çok pahalı ya cnm herşey ben altus kullanıyorum istersen al çok iyi alt buzluk üstü b6zdolabı
Beko aldim cnm ,altusa da baktim ama fiyat olarak oda cok uygun degil yani,artik uygun birsey bulmak imkansiz olmus,spotcularda bile en dusuk dolap 9 bin

Bosch kullanıyoruz , gayet memnunuz.
Bosch cok guzelde benim butcemi aşıyor du canım💙

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Beko aldim cnm ,altusa da baktim ama fiyat olarak oda cok uygun degil yani,artik uygun birsey bulmak imkansiz olmus,spotcularda bile en dusuk dolap 9 bin

Bosch cok guzelde benim butcemi aşıyor du canım💙
Evsohoptsn aldım taksitle ayda 116 TL

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar