Yardımm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylinilda tarafından oluşturulan Yardımm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,576 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımm
Konbuyu başlatan Ceylinilda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hatunlar 35 haftalik hamileyim ,buzdolabım bozuldu hic olmiycak bir vakitte😔hersey üst üste geldikce geliyor ,yapilcak gibi degilmis mecbur kaldik borc harc yenisini alcaz ama ne marka alsam hiç bilemedim sizler hangi markayı kullaniyorsunuz?Profilo kullanan varmı acaba ,tavsiye edermi?Allah yeni yuva kurcak olanlara yardım etsin 🙏ev ocak kurulcak gibi degil 😔
Ben profilo kullanıyorum canım 6 senedir cok memnunum masallah daha hıc bir sorun yasamadım tavsiye ederim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Beko aldim cnm ,altusa da baktim ama fiyat olarak oda cok uygun degil yani,artik uygun birsey bulmak imkansiz olmus,spotcularda bile en dusuk dolap 9 bin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bosch cok guzelde benim butcemi aşıyor du canım💙
Altus arçeliğin alt markası canım zaten ona rağmrn uygun değilmi ama beko iyidir bende brko aldım 3500e aynı özellikler ve büyüklüklerde arçelik bosch 5buck yada 7bucuktu geçen sene çok memnunum

Tüm sayfalar yüklendi.