Sorum var Yarın 2’li test var kızlar 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Yarın 2’li test var kızlar 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,744 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın 2’li test var kızlar 😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İyi akşamlar güzel anneler ve anne adayları yarın tam 13+1 haftalık oluyorum ve ikili tarama testi yapılacak aşırı heyecan var aslında doktor cinsiyetini söyler mi söylemez mi diye bu heyecan sizce perinatoloji doktorları bu kadar erken söyler mi gittiğim doktor yarı özel yarı devlet ben söylemesini istiyorum yada sorsam söyler mi ay sanki ilk gebelik gibi aşırı heyecanlıyım 😍😍
Hayirli akşamlar kuzum😍Ayy Ayşem hayırlısıyla gider gelirsin inşallah 🤲🥰 umarım minnak kızın iyidir 😁🥰 kız dedim çünkü başından beri içimden hep kız geçiyor rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 bence doktor cinsiyetini söyler çünkü tarama testinde sanırım ultrason detaylı oluyor inşaallah güzel haberler alırsın rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayirli akşamlar kuzum😍Ayy Ayşem hayırlısıyla gider gelirsin inşallah 🤲🥰 umarım minnak kızın iyidir 😁🥰 kız dedim çünkü başından beri içimden hep kız geçiyor rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 bence doktor cinsiyetini söyler çünkü tarama testinde sanırım ultrason detaylı oluyor inşaallah güzel haberler alırsın rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşallah 🤲
Ah canım arkadaşım benim 😍😍. Amin kuzum amin evet detaylı oluyor canım hYırlsıı bakalım 🤭❤️🤲🏻

Sona

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar güzel anneler ve anne adayları yarın tam 13+1 haftalık oluyorum ve ikili tarama testi yapılacak aşırı heyecan var aslında doktor cinsiyetini söyler mi söylemez mi diye bu heyecan sizce perinatoloji doktorları bu kadar erken söyler mi gittiğim doktor yarı özel yarı devlet ben söylemesini istiyorum yada sorsam söyler mi ay sanki ilk gebelik gibi aşırı heyecanlıyım 😍😍
Hadi inşallah söyler canm 🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canm çok sevindim hadi güzel haberlerle gelirsin inşallah belli olmz söyleyebilir özel de perinatoloji daha iyi bakıyor.ve.biliyor.Allah var

Tüm sayfalar yüklendi.