Sorum var Yarın 2’li test var kızlar 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Yarın 2’li test var kızlar 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,742 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın 2’li test var kızlar 😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Amin kuzum amin evet öncelik beniö içinde her zaman sağlık bakalım doktorumuz inşallah tahminde bulunur 🤲🏻. Doğa nasıl canım sen nasılsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol kuzum teşekkür ederim 🙏🏻
İyiyiz hamd olsun canım yürümeye başladı işte yürüdüğümüzden beri hiç yerinde durmuyor uykularımız hala çok sıkıntılı çok yoruluyorum bunalıyorum canım benim sende doktordaymışsın haberdar et hayırlı haberler al inşaAllah gönlüne göre versin rabbim canım😊🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sabah içtim ama prenses kendini zor gösterdi 😂😂 doktor %51 ihtimalle kız dedi

İyiyiz hamd olsun canım yürümeye başladı işte yürüdüğümüzden beri hiç yerinde durmuyor uykularımız hala çok sıkıntılı çok yoruluyorum bunalıyorum canım benim sende doktordaymışsın haberdar et hayırlı haberler al inşaAllah gönlüne göre versin rabbim canım😊🤲
Şükür iyi canım nt normal çıktı şimdi kan sonuçlarını bekliyorum. Cinsiyetini kız dedi ben ciddi öi hocam diyimce %51 ihtimalle kız dedi

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar güzel anneler ve anne adayları yarın tam 13+1 haftalık oluyorum ve ikili tarama testi yapılacak aşırı heyecan var aslında doktor cinsiyetini söyler mi söylemez mi diye bu heyecan sizce perinatoloji doktorları bu kadar erken söyler mi gittiğim doktor yarı özel yarı devlet ben söylemesini istiyorum yada sorsam söyler mi ay sanki ilk gebelik gibi aşırı heyecanlıyım 😍😍
Ne güzel inş görürsün sorsan söyler bakalim sağlikli olur hakkında hayırlısı bizide haberdar et cnm 🥰🤩

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Sabah içtim ama prenses kendini zor gösterdi 😂😂 doktor %51 ihtimalle kız dedi

Şükür iyi canım nt normal çıktı şimdi kan sonuçlarını bekliyorum. Cinsiyetini kız dedi ben ciddi öi hocam diyimce %51 ihtimalle kız dedi
Hayırlı olsun cnm sağ salim Minossu kucağına alırsın isllah 🧿💋

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım benim 😍😍

Evet ya doktoe kız deyince rabbimin gücüne gitmesin ağlaycaktım resmen o kadar değişik oldum ki 🤭🤭
Darısı bana inş gider goruurum daha kalbini bile duymadım cuma günü gidip kalbini duyacam 2 3 hafta sonra senin gibi ikiliye girecem ilk gebelik olacak şimdiden çok heyecanlıyım🥰🙏

Tüm sayfalar yüklendi.