Yarın doğuma girecem şaka gibi günler bitti🤩😧👶🏼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Yarın doğuma girecem şaka gibi günler bitti🤩😧👶🏼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,120 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 28 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın doğuma girecem şaka gibi günler bitti🤩😧👶🏼
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canimsin Allah razi olsun cicegimm🤗 umarim hersey dedigin gbi olur❤🤲🤲
Kız gizem aklımdan geçtin bu ne yaptı bugün dogacaktı dedim içimde post acacaktım. Gizemden haber var mı diye 😂🥰Allah yar ve yardımcın olsun canım 🙏 Dualarım seninle. Sezeryan sonrası bol bol su iç ve yürüyüş yap ağrısız değil tabi ama dayanılmaz da değil kesinlikle süt içinde mevsim meyvelerinden komposta yap pekmez iç çabuk gelir bi de ayakta ılık duş sezeryan yerine ıslanmaz bant yapistirilar rahat edersin 🥰

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım şaka gbi 9 ay bitti ya bugun oğlumun karnımdaki son günü 😇 cok duygusalım yarin bu saatler kucağımda olacak hala inanamıyorum 🥰 her dogum yapan arkadaşımıza canı gönülden dua ettim sizde yarin benden dualarınızı eksik etmeyin ne olur😢 korku da var tabi kafamda binbir soru acaba sütüm hemen inecek mi,ameliyatta bi sıkıntı çıkar mı,bebekte bi sorun çıkacak mı,hersey yolunda ilerleyecek mi,hicbirseyim yok gayet iyiyim ama kovit testi falan pozitif çıkacak mı,sezeryan uyuşukluğu gecince karnim cok mu aciyacak daha neler neler. Çantalarm hazir bende hazirim yarin Allahin izniyle saat 2:30da doguma alacaklar🥰
Sağlıkla al kucağına canm benim hic korkma mutlu mutlu git oğlunu getir gel evine 🤗 darısı bizim başımıza inşallah kuzum dualarımız canı gönülden seninle 😍🤗

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canim sag salim inwallah aklina guzel weyler getirki guzel weyler olsun dualarimiz seninle ve butun darda olanlarla rabim her kese kolay dogum nasib etsin Aminn
Amiiinn amiin aytenim allahm kimseyi bu yolda bırakmasın hicbir yavruyu annesiz babasiz birakmasin🤲💋
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi avazda kurtulursun inşallah canım, sağ salim bebeğine kavuşursun inşallah dualarımız seninle 🙏💕
Cook tesekkur ederim tatlımmm😇😇

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım şaka gbi 9 ay bitti ya bugun oğlumun karnımdaki son günü 😇 cok duygusalım yarin bu saatler kucağımda olacak hala inanamıyorum 🥰 her dogum yapan arkadaşımıza canı gönülden dua ettim sizde yarin benden dualarınızı eksik etmeyin ne olur😢 korku da var tabi kafamda binbir soru acaba sütüm hemen inecek mi,ameliyatta bi sıkıntı çıkar mı,bebekte bi sorun çıkacak mı,hersey yolunda ilerleyecek mi,hicbirseyim yok gayet iyiyim ama kovit testi falan pozitif çıkacak mı,sezeryan uyuşukluğu gecince karnim cok mu aciyacak daha neler neler. Çantalarm hazir bende hazirim yarin Allahin izniyle saat 2:30da doguma alacaklar🥰
Allah yardımcınız olsun dua edecem namaz üstünde inşallah sikintisiz geçer dogumunuz . Siz de benim için dua edin bı kaç güne belli olacak bu ay gebeliğim oldu mu diye 8 aydır evliyim ama hamile kalmak istiyorum. 2 -3 güne reglim gecikirse gebeyim inşallah dua edin lütfen 🥰🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Can ben de bugün biliyordum🙈Hiç canını sıkma Allah’ın izniyle her şey çok güzel geçer

...

Moderator
Mod
rank
Gizemim benimde aynı düşünceler kafamdaydı hep.Ama çok şükür herşey çok güzel geçti.Seninde öyle olsun inşaAllah.Yarın bu saatlerde oğluşunu emzirmekle uğraşacaksın inşaAllah.Bol bol emzir canım.Emdikçe süt iniyor.5 çocuk annesinden tavsiyedir.Sağlıkla al kucağına paşanı inşaAllah.Duam seninle😘😘😘😘

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcınız olsun dua edecem namaz üstünde inşallah sikintisiz geçer dogumunuz . Siz de benim için dua edin bı kaç güne belli olacak bu ay gebeliğim oldu mu diye 8 aydır evliyim ama hamile kalmak istiyorum. 2 -3 güne reglim gecikirse gebeyim inşallah dua edin lütfen 🥰🥰
Ayyyy yerim ben seniiiiii😍😍 insallah hamilesindir insallah kuzumm allahimm kucagini doldursun muhakkak yaz merak ederim🥰😇hadi insallah ya senin adina cok heyecanlandim balım🧿😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar