Yarın doğuma girecem şaka gibi günler bitti🤩😧👶🏼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Yarın doğuma girecem şaka gibi günler bitti🤩😧👶🏼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,115 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 28 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın doğuma girecem şaka gibi günler bitti🤩😧👶🏼
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatm

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım şaka gbi 9 ay bitti ya bugun oğlumun karnımdaki son günü 😇 cok duygusalım yarin bu saatler kucağımda olacak hala inanamıyorum 🥰 her dogum yapan arkadaşımıza canı gönülden dua ettim sizde yarin benden dualarınızı eksik etmeyin ne olur😢 korku da var tabi kafamda binbir soru acaba sütüm hemen inecek mi,ameliyatta bi sıkıntı çıkar mı,bebekte bi sorun çıkacak mı,hersey yolunda ilerleyecek mi,hicbirseyim yok gayet iyiyim ama kovit testi falan pozitif çıkacak mı,sezeryan uyuşukluğu gecince karnim cok mu aciyacak daha neler neler. Çantalarm hazir bende hazirim yarin Allahin izniyle saat 2:30da doguma alacaklar🥰
SEndEN kendim için dua istiyorum edermisin benim hayatım allak bullak oldu eşimle son 1 aydır hemen hemen hergun kavga ediyoruz dua edermisin bana evimde yuvamda huzurumuz olsun diye

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Songulumm tamam sık sık emzirecem mama almadim zaten insallah ihtiyac da kalmaz ya kac gundur incir,kayisi,salep,bulgur pilavi,soğan, hosaf,cennet hurmasi süt indirecek ne varsa deli gbi yiyorum bu kadar yemeye vala ameliyatta tavana fışkırmasi lazim sütlerin😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Gizemim benimde aynı düşünceler kafamdaydı hep.Ama çok şükür herşey çok güzel geçti.Seninde öyle olsun inşaAllah.Yarın bu saatlerde oğluşunu emzirmekle uğraşacaksın inşaAllah.Bol bol emzir canım.Emdikçe süt iniyor.5 çocuk annesinden tavsiyedir.Sağlıkla al kucağına paşanı inşaAllah.Duam seninle😘😘😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

SEndEN kendim için dua istiyorum edermisin benim hayatım allak bullak oldu eşimle son 1 aydır hemen hemen hergun kavga ediyoruz dua edermisin bana evimde yuvamda huzurumuz olsun diye
Niye kuzum ya neden oyle oldu buyuk bi sıkıntınız yoktur insallah😣 üzüldüm😣 rabbim yuvana huzur versin kotulere firsat vermesin eşini yuvana sana baglasin kimsenin lafina bakmasin insallah 😔

Sağlıkla al kucağına canm benim hic korkma mutlu mutlu git oğlunu getir gel evine 🤗 darısı bizim başımıza inşallah kuzum dualarımız canı gönülden seninle 😍🤗
Darisi sizlere guzellerim benim😇🧿

Cok tesekkur ederim bitanemmm 😍😍🙏🏻
Ayyyyy🥰inşallah bı sıkıntı olmayacak canım dualarimiz hep seninle ❣️

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım şaka gbi 9 ay bitti ya bugun oğlumun karnımdaki son günü 😇 cok duygusalım yarin bu saatler kucağımda olacak hala inanamıyorum 🥰 her dogum yapan arkadaşımıza canı gönülden dua ettim sizde yarin benden dualarınızı eksik etmeyin ne olur😢 korku da var tabi kafamda binbir soru acaba sütüm hemen inecek mi,ameliyatta bi sıkıntı çıkar mı,bebekte bi sorun çıkacak mı,hersey yolunda ilerleyecek mi,hicbirseyim yok gayet iyiyim ama kovit testi falan pozitif çıkacak mı,sezeryan uyuşukluğu gecince karnim cok mu aciyacak daha neler neler. Çantalarm hazir bende hazirim yarin Allahin izniyle saat 2:30da doguma alacaklar🥰

Songulumm tamam sık sık emzirecem mama almadim zaten insallah ihtiyac da kalmaz ya kac gundur incir,kayisi,salep,bulgur pilavi,soğan, hosaf,cennet hurmasi süt indirecek ne varsa deli gbi yiyorum bu kadar yemeye vala ameliyatta tavana fışkırmasi lazim sütlerin😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Niye kuzum ya neden oyle oldu buyuk bi sıkıntınız yoktur insallah😣 üzüldüm😣 rabbim yuvana huzur versin kotulere firsat vermesin eşini yuvana sana baglasin kimsenin lafina bakmasin insallah 😔

Darisi sizlere guzellerim benim😇🧿

Cok tesekkur ederim bitanemmm 😍😍🙏🏻
Canımsın inşallah fiskirsin sende buradan bizden sonraki yeni anne adaylarına tak tik ver hayatim ❤️💕

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Evet hediyem ya saka gbi😢😢 yarin bu saatler kucagimda ya😇😪 persembe günü unuttum sanma aklm sende insallah helinim kilo almıştır 🥰😍
Aynı sorular bende de var canım ama hiç olumsuz düşünme herşey çok güzel Olacak dualarımız seninle inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun 💕💐 14subat sevgililer günü hediyen paşam bora gelecek annesi o da çok sabırsız annesinin hep sesini duyuyordu yarın kollarında olacak 💕🙏

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Can ben de bugün biliyordum🙈Hiç canını sıkma Allah’ın izniyle her şey çok güzel geçer
Yarın kuşum amin insallah balım yaa😪😍

Canim.benim yazarim ay insallah hamilesindir ya guzelim benim😇💕💕💋💋
Muhakkak yazarım size 🙈sizde çıkıp kendinize gelin ve bize yazın merak ederiz . Sağlıcakla gelsin inşallah bebişin🥰😘

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin iyi haberlerinizi bekliyoruz cnm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin iyi haberlerinizi bekliyoruz cnm
Cook tesekkur ederim canım benim 💕💋

Kiz drli deli konuwma allah korusun bak bizi deli ediyormusun burdaa
Vala aytenim basima geleceklerden habersiz gidecem bakalm belli mi olur😂

Aynen canım çok şükür az kaldı 🥰🥰
Insallah senn dogumun da su gbi olur😇💕💋