Yarın doğuma girecem şaka gibi günler bitti🤩😧👶🏼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Yarın doğuma girecem şaka gibi günler bitti🤩😧👶🏼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,139 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 28 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın doğuma girecem şaka gibi günler bitti🤩😧👶🏼
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatm

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım şaka gbi 9 ay bitti ya bugun oğlumun karnımdaki son günü 😇 cok duygusalım yarin bu saatler kucağımda olacak hala inanamıyorum 🥰 her dogum yapan arkadaşımıza canı gönülden dua ettim sizde yarin benden dualarınızı eksik etmeyin ne olur😢 korku da var tabi kafamda binbir soru acaba sütüm hemen inecek mi,ameliyatta bi sıkıntı çıkar mı,bebekte bi sorun çıkacak mı,hersey yolunda ilerleyecek mi,hicbirseyim yok gayet iyiyim ama kovit testi falan pozitif çıkacak mı,sezeryan uyuşukluğu gecince karnim cok mu aciyacak daha neler neler. Çantalarm hazir bende hazirim yarin Allahin izniyle saat 2:30da doguma alacaklar🥰
Herşey sağlıklı sorunsuz geçer insallh cnm rabbim yardımcın olsun acısız ağrısız atlatırsın insllh🤲 inan bnm de aynı korkularım var 😔

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur bebisim ya😊🤭
😇❤❤🤗💋💋
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herşey sağlıklı sorunsuz geçer insallh cnm rabbim yardımcın olsun acısız ağrısız atlatırsın insllh🤲 inan bnm de aynı korkularım var 😔
Sana da az kaldi kuzum bak ben bu panikle atlatirsam sende atlatirsin allahın izniyle. Yarin ben o dogumdan sag saglim çıkarsam kesin sende çıkacaksın 😍😍💕💋

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım şaka gbi 9 ay bitti ya bugun oğlumun karnımdaki son günü 😇 cok duygusalım yarin bu saatler kucağımda olacak hala inanamıyorum 🥰 her dogum yapan arkadaşımıza canı gönülden dua ettim sizde yarin benden dualarınızı eksik etmeyin ne olur😢 korku da var tabi kafamda binbir soru acaba sütüm hemen inecek mi,ameliyatta bi sıkıntı çıkar mı,bebekte bi sorun çıkacak mı,hersey yolunda ilerleyecek mi,hicbirseyim yok gayet iyiyim ama kovit testi falan pozitif çıkacak mı,sezeryan uyuşukluğu gecince karnim cok mu aciyacak daha neler neler. Çantalarm hazir bende hazirim yarin Allahin izniyle saat 2:30da doguma alacaklar🥰
Süttün hemen inecek testin negatif çıkacak biraz ağrın olacak ama paşa onu sana unutturacak dualarımız seninle bizimle bir çok bebişi bekledin bizde senin kuzucuğu bekleyeceğiz sağlıkla hayırlısı ile kavuş canım kendini toparladıpın gibi ilk fırsatta doğurdum mesajını bekliyoruz 🤭🤭😍 son saatler en heyecanlı yanı 🥰🥰

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım inşallah herşey yolunda gider sende bebeğin de sağlıklı bir şekilde kurtulursunuz sağ saglim kurtarsın Rabb'im güzel haberlerini bekliyoruz 😍🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Süttün hemen inecek testin negatif çıkacak biraz ağrın olacak ama paşa onu sana unutturacak dualarımız seninle bizimle bir çok bebişi bekledin bizde senin kuzucuğu bekleyeceğiz sağlıkla hayırlısı ile kavuş canım kendini toparladıpın gibi ilk fırsatta doğurdum mesajını bekliyoruz 🤭🤭😍 son saatler en heyecanlı yanı 🥰🥰
Nurum ne guzel yazmışsın ama sen ya duygulandım iyiki varsın 😪😪

Darisi sizlere guzellerim benimmm🤗🤗
Rabbim oğlunu sağlıkla saatle kucağına almayı nasip etsin sende sağlıkla bi avuzda kurtulursun darısı bizim başımıza 🤲👼

Canım inşallah herşey yolunda gider sende bebeğin de sağlıklı bir şekilde kurtulursunuz sağ saglim kurtarsın Rabb'im güzel haberlerini bekliyoruz 😍🥰
Amin amin amin insallah kuşummm😍😍😍

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Aaa ben bugün olacak herhalde diyordum Rabbim kolaylıklar versin balım güzel haberlerinizi bekliyoruz 🌺 💞

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲 dualarım seninle içini ferah tut hamileliğinin son gününün tadını çıkar hiç korkma Allah'ın izniyle prensine kavuşacaksın güzel haberlerini bekliyoruz🥰

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Songulumm tamam sık sık emzirecem mama almadim zaten insallah ihtiyac da kalmaz ya kac gundur incir,kayisi,salep,bulgur pilavi,soğan, hosaf,cennet hurmasi süt indirecek ne varsa deli gbi yiyorum bu kadar yemeye vala ameliyatta tavana fışkırmasi lazim sütlerin😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Niye kuzum ya neden oyle oldu buyuk bi sıkıntınız yoktur insallah😣 üzüldüm😣 rabbim yuvana huzur versin kotulere firsat vermesin eşini yuvana sana baglasin kimsenin lafina bakmasin insallah 😔

Darisi sizlere guzellerim benim😇🧿

Cok tesekkur ederim bitanemmm 😍😍🙏🏻
TaŞinacaktik biz bu ayin 15 de o iş yalan oldu işte zaten normalde de iyi değildik bu meselede üzerine tuz biber oldu Yeminle çocuklarım olmsssa iki dakika kalmam😭 tahammülüm kalmamış artık 😩 Annemler ablamlar eltimler gorumcemler sabır biraz daha sabret diyolar ama onların tuzu kuru sabredecek ne halim nede takatim kaldı be gülüm ne sabir kaldı nede sevgi saygının yok olmasından korkuyorum herşey üst üste geldi okadar bunaldimki duvarlar üstüme üstüme geliyo sanki nefes alamıyorum daraliyorm

Tüm sayfalar yüklendi.