Yatakta kalma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Yatakta kalma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,855 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yatakta kalma
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
1 saat😑
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ikincide de sezeryan oldum iki gun hastanede ne yattiysam oo

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Dikis atillar mi cnm
Evet canım ikisi de dikişli ilk oğlumda başta bişey yoktu ama dikişler iyileşip atmaya başladığında çok ağrı acı yapmıştı nedense, ikincide dikişlerin nasıl attığını bile hissetmedim

İlkinde durduğum yerde durmadığım için olmuş olabilir o sıkıntı 😂😂

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hıc yatmadım canım hemen ayaklandım cok sukur Bı kac sonra hıc dogum yapmıs gibi degıldım bende

Masallah ıyı gıtmısın 6 saat yol canım
Valla ben ilk dogumda bir buck hafta yatakta kaldmm 15 dikisim vardi ilk hafta ne sag ne sol donemiordum ama surekli yuruyordum dktr dedi uzan dinlen surekli sezeryanli deglsn yuruyus yapion oyle yani 😀😀

Canım ben bir gün bile kalmadim zalim kaynanam sağolsun ayakta atlatim çok zordu ya
Allah islah etsin kaynanani cnmm .esin baakydi sna

Canım ben bir gün bile kalmadim zalim kaynanam sağolsun ayakta atlatim çok zordu ya
Ohoooo ne yatması doğumdan ertesi gün eve çıktım hemen temizlik yaptım yemek yaptım yatmak ta ne ilkinde kayinvalidemin evini temizledim ikincisinde ablamlar yoldan gelcek diye yemek yaptım üçüncüsünde komple evimi temizledim malum virüs var 😅😅😅😅
Hey masallah desenze en tembeli benm acaba dskm cktu die mi kalkamiordum 😀😀

Ohoooo ne yatması doğumdan ertesi gün eve çıktım hemen temizlik yaptım yemek yaptım yatmak ta ne ilkinde kayinvalidemin evini temizledim ikincisinde ablamlar yoldan gelcek diye yemek yaptım üçüncüsünde komple evimi temizledim malum virüs var 😅😅😅😅
Doğum yaptım ertesi gun kalkıp temizlik yaptığımı hatırlıyorum ama tavsiye etmiyorum çünkü yatın keyfini çıkarın çünkü o günleri mumla aricaksınız.
Brksalar keyfini cikarcaz da iste 😀😀

Doğum yaptım ertesi gun kalkıp temizlik yaptığımı hatırlıyorum ama tavsiye etmiyorum çünkü yatın keyfini çıkarın çünkü o günleri mumla aricaksınız.
Brksalar keyfini cikarcaz da iste 😀😀
1 saat😑

Ikincide de sezeryan oldum iki gun hastanede ne yattiysam oo
Sende diger arkafaslar gbi masallah ayaklanmissn 😀😀

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar