Yatış Verildi❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Yatış Verildi❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,888 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yatış Verildi❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Ağrım Çoktu Geldim Yatışım Yapıldı Rahim Ağzı Acılmış Doğum Hanede Yatıyorum
Kıyamam 😞sakin ol panik yapma canım ikizler birazcık erken geliyor zaten benim yeğenlerimde 7 aylık doğdular şuan gayet sağlıklılar 4 yaşına girdiler .Rabbimin her işinde vardır bir hayır iyi düşün iyi osun ❤️🌹

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin kuzum amin kaç haftaliklardi
Kıyamam 😞sakin ol panik yapma canım ikizler birazcık erken geliyor zaten benim yeğenlerimde 7 aylık doğdular şuan gayet sağlıklılar 4 yaşına girdiler .Rabbimin her işinde vardır bir hayır iyi düşün iyi osun ❤️🌹
Kuzum çok öyle yaşayan Allah nasip ederse tutunuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum amin kaç haftaliklardi
Bak kaynnmn dayısının kızı şimdi sordum 6 aylık doğdu biraz bebek hastanede yatmıştı şimdi iyi şükür yeni geldi aklıma şimdi sordum kaynnma o dedi

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Ağrım Çoktu Geldim Yatışım Yapıldı Rahim Ağzı Acılmış Doğum Hanede Yatıyorum
Canım dualarım seninle benm hayatı riskim vardı çocuğumun riski vardı hastane hastane gezdim yattım bak şükür kızım 1 yaşını doldurdu Allah'ın izniyle ikizlerinle güle oynaya hastaneden çıkacaksın içini ferah tut senin her duygunu hissediyorlar güzel haberlerini bekliyorum

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim inşaallah iyi olur sıkma canını bende açılışla gedmişdim hasdaneye 2hafdaya hadar uzatdılar seronla pragesderon şamla uzadılır canım korkma çkcukların doğduğunda nefes alması için ampul kulandılarmı? Kilosu ne kadarlar?

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İnşallah
Canım dualarım seninle benm hayatı riskim vardı çocuğumun riski vardı hastane hastane gezdim yattım bak şükür kızım 1 yaşını doldurdu Allah'ın izniyle ikizlerinle güle oynaya hastaneden çıkacaksın içini ferah tut senin her duygunu hissediyorlar güzel haberlerini bekliyorum
🙏🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağlama hulyacim güçlü ol soğukkanlı ol
Aynen

Tüm sayfalar yüklendi.